Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4


Wyniki sesja 5
Protokoly sesja 5

Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
15631
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


XI OTP o Memoriał Irka Nowaka

Poznań 10.XII.2006

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Sesja 3Sesja 4Sesja 5Wynik PKLPDF
166Michał Nowosadzki 12.0WP 04662J Dąbrówka Starka Poznań 50.7 53.6 68.7 71.4 72.7 63.4%90  
Marcin Pędziński 12.0WP 05314 Dąbrówka Starka Poznań
293Leszek Kwiatkowski 7.0WP 02509S Martyna Nielba Wągrowiec 64.5 53.9 69.4 50.3 69.0 61.4%88  
Radosław Szczepański 12.0KP 03960 Chemik Bydgoszcz
398Tadeusz Kaczanowski 18.0LD 05084S BOT GKS-BINŻ BEŁCHATÓW 38.2 74.1 63.3 63.6 61.9 60.2%86  
Władysław Tomasiak 12.0ZP 08350S GRYF Szczecin
434Kazimierz Omernik 18.0PM 04665S   69.1 59.4 52.0 66.0 53.4 60.0%84  
Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR I Poznań
511Olech Bestrzyński 7.0WP 04887 Dąbrówka Starka Poznań 59.4 54.9 77.9 53.8 51.5 59.5%82  
Przemysław Ochociński 4.0WP 05287 Dąbrówka Starka Poznań
675Marek Bogusz 12.0LB 02217   67.3 61.2 62.7 59.0 46.8 59.4%80  
Marcin Zawadzki 12.0LB 02453  
784Włodzimierz Starkowski 18.0DS 01661   58.1 60.9 41.4 63.4 72.1 59.2%78  
Stanisław Zakrzewski 12.0WP 05534 INEA Poznań
852Wojciech Dolny 7.0KP 08241 Chemik OLPP Bydgoszcz 47.5 45.9 78.0 58.8 65.3 59.1%76  
Jarosław Michałowski 12.0KP 03847 Chemik OLPP Bydgoszcz
9106Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań 47.1 60.5 59.4 60.7 66.1 58.8%74  
Piotr Tuczyński 4.0WP 09146J Dąbrówka Starka Poznań
1049Ryszard Sakowicz 7.0LB 02121 GSBS Gomad Gorzów 45.1 52.1 71.3 59.9 65.3 58.7%72  
Robert Karanowski 4.0LB 02018 GSBS Gomad Gorzów
1130Mirosław Bubiłek 12.0LB 02224S   48.9 55.9 59.6 57.9 66.5 57.8%70  
Ryszard Chmiel 7.0LB 02227S  
12107Krzysztof Jassem 18.0MP 08979   53.0 48.8 54.3 65.7 65.9 57.6%68  
Konrad Araszkiewicz 18.0LD 04762 BOT GKS-BINŻ BEŁCHATÓW
1371Stanisław Gołębiowski 18.0DS 01318   57.6 70.9 40.8 60.1 57.9 57.4%66  
Przemysław Janiszewski 12.0MA 04108  
14117Zdzisław Kunc 7.0DS 01437S   66.8 48.5 56.5 56.1 58.2 57.2%64  
Jerzy Szudziński 4.0DS 08150  
1553Roman Budzik 12.0PM 04545S   64.3 58.9 42.7 53.0 64.9 56.8%62  
Michał Górski 4.0PM 04783J  
1696Leszek Karwasiński 1.5WP 05102 WKBS Września 75.7 61.3 46.2 57.3 43.2 56.7%60  
Andrzej Stypczyński 1.5WP 05426 WKBS Września
1790Aleksander Poznysz 7.0DS 01577   72.0 57.3 62.0 46.9 43.2 56.3%58  
Bogumił Wegner 7.0DS 01718  
1857Grażyna Brewiak 18.0PM 08117K   55.5 50.3 48.8 63.4 61.9 56.0%56  
Rafał Jagniewski 18.0WP 05056 Unia Winkhaus Leszno
1915Tadeusz Grobys 1.5WP 05021   60.7 45.6 63.4 59.0 51.0 56.0%54  
Robert Karczewski 1.0WP 09092  
2026Włodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S IOR I Poznań 49.3 48.3 66.8 55.1 59.6 55.8%52  
Andrzej Mazurek 7.0WP 05226 IOR I Poznań
2161Anna Sarniak 12.0PM 06909K   49.2 47.9 67.1 62.8 49.9 55.4%50  
Katarzyna Żegilewicz 7.0LB 02198KJ  
2269Justyna Stankiewicz 1.0WP 08804KJ UKB Kleks III Admira Szamotuły 68.3 50.4 52.1 60.5 45.5 55.3%48  
Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB Kleks I Szamotuły
2380Maciej Sobieralski 12.0WP 05400 Martyna Nielba Wągrowiec 51.2 58.1 63.6 46.7 56.6 55.2%46  
Marek Szukała 12.0WP 05446 Martyna Nielba Wągrowiec
2437Maciej Mizerka 1.0WP 09283 Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań 64.4 48.7 67.4 46.8 48.7 55.2%44  
Marek Włoszczuk 4.0WP 05509 Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań
2516Cathy Bałdysz 7.0OP 01223K MKS Strzelca Opolskie 56.9 54.9 59.6 54.5 49.3 55.0%42  
Marek Bałdysz 7.0OP 01224 MKS Strzelca Opolskie
26130Bogdan Świątek 7.0LB 05454 GSBS Gomad Gorzów 55.7 55.1 43.6 66.1 54.6 55.0%40  
Jan Borychowski 12.0LB 04906 GSBS Gomad Gorzów
27121Edward Kaczmarek 12.0WP 05651   62.0 50.2 44.1 64.9 53.5 54.9%38  
Jerzy Guzowski 4.0WP 07590S Prosna Kalisz
28125Andrzej Jeleniewski 12.0LB 02013 Steinpol Ilanka 1 Rzepin 56.0 44.4 62.6 60.7 50.3 54.8%36  
Wiesław Żegilewicz 7.0LB 02199 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
29103Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Martyna Nielba Wągrowiec 59.5 49.1 43.9 57.4 63.1 54.6%34  
Marek Wichtowski 4.0LB 05491  
3048Krzysztof Brudka 7.0WP 07596 INEA Poznań 57.6 45.9 58.5 48.7 61.7 54.5%32  
Ireneusz Jarosz 12.0PM 04788  
3179Robert Księżopolski 4.0DS 08188S   58.2 43.9 58.8 63.1 48.3 54.5%30  
Aleksander Skorupa 1.5DS 01632  
3221Kazimierz Dujs 4.0WP 07737S Żegrze Trefl Poznań 64.2 46.7 50.2 52.8 57.3 54.2%28  
Eugeniusz Seichter 7.0KP 03933S  
3394Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec 56.4 57.9 54.8 55.1 45.5 54.0%26  
Janusz Zwierzyński 7.0WP 05548  
3439Lechosław Błaziński 12.0ZP 05900S WSTE-INTERAGENT Szczecin 47.9 58.0 46.9 53.1 63.7 53.9%24  
Julian Pisarek 7.0ZP 06067N WSTE-INTERAGENT Szczecin
35131Andrzej Choniawko 12.0LB 01952 GSBS Gomad Gorzów 43.9 55.6 60.3 60.0 49.2 53.8%22  
Leszek Moszczyński 4.0KP 03861  
3689Rafał Gardzielewski 7.0WP 04985 INEA Poznań 59.0 57.8 48.8 41.2 61.0 53.6%20  
Paweł Kolwicz 7.0WP 05120 INEA Poznań
37128Paweł Gruszczyński 1.5WP 05023 AZS AE Poznań 42.8 58.3 59.7 43.0 62.7 53.3%18  
Wiesław Bela 1.5WP 04884 AZS AE Poznań
3831Grażyna Busse 4.0WP 08485K Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań 53.5 63.1 40.7 55.3 53.6 53.2%16  
Adam Hintertan 4.0WP 05944 Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań
39101Roman Łagoda 4.0LB 02323 MASTER-TEAM Głogów 55.8 62.1 38.2 55.1 53.7 53.0%14  
Zygmunt Radek 4.0LB 02390S MASTER-TEAM Głogów
4017Adam Kozłowski 7.0WP 03787 Jolenta I Gniezno 50.1 49.7 53.3 68.7 42.9 52.9%12  
Paweł Siwiński 7.0WP 05386 Jolenta I Gniezno
4168Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań 59.7 47.9 50.4 52.1 53.9 52.8%10  
Bogusław Matuszewski 2.5WP 05224 Żegrze Pik Poznań
42126Marian Strep 4.0LB 02144S Steinpol Ilanka 2 Rzepin 59.8 53.8 56.9 43.6 50.0 52.8% 8  
Edward Kulus 7.0LB 02311S  
4312Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR II Poznań 50.4 50.1 50.8 56.1 56.1 52.7% 7  
Piotr Boroń 4.0WP 04903S IOR II Poznań
4472Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Poznań 53.1 36.6 54.9 47.9 70.6 52.6% 6  
Michał Nowaczyk 2.5WP 07678 AZS AE Poznań
45105Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Żegrze Pik Poznań 55.3 46.2 52.0 60.6 48.8 52.6% 5  
Andrzej Latanowicz 4.0WP 05174 Żegrze Pik Poznań
4627Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S   56.5 50.5 57.6 56.4 41.6 52.5% 4  
Andrzej Gołygowski 0.5KP 12047  
47122Przemysław Hauser 7.0WP 05045S Chaos Gniezno 41.9 54.9 56.8 54.4 53.2 52.3% 3  
Jerzy Roszak 4.0WP 05357 Chaos Gniezno
4835Waldemar Skóra 4.0LD 07114   51.2 54.8 50.5 59.6 43.4 51.9% 2  
Witold Turant 18.0PK 05464  
49132Piotr Busse 12.0WP 04922 INEA Poznań 66.9 49.9 37.9 45.1 59.1 51.8% 1  
Andrzej Syrek 7.0WP 05431 INEA Poznań
50127Jacek Gilewicz 4.0FRAbrak  /WP .31 .66 .39 .39 48 %65  
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań
5178Ewa Mielcarzewicz 1.5WP 05242K System Poznań 43.0 46.8 54.5 54.0 59.6 51.6%  
Beata Bojarska 2.5WP 02219K Żegrze Bez Atu Poznań
52119Stefan Masternak 2.5WP 05222 System Poznań 50.4 59.3 49.7 70.7 27.8 51.6%  
Marek Piechociński 2.5WP 05318 System Poznań
5324Danuta Kazmucha 1.0WP 09138KJ Dąbrówka Amu Mera Poznań 44.8 49.0 46.8 51.6 64.4 51.3%  
Michał Wojciechowski 1.0WP 09148J Dąbrówka VII LO Poznań
5428Dominik Sobański 1.5DS 08145J   55.0 38.5 62.9 52.0 47.9 51.2%  
Kamil Matusiak 2.5DS 04819J  
5573Adam Peszke 2.5WP 09006 System Poznań 42.2 57.4 56.3 51.5 48.5 51.2%  
Jacek Wróbel 2.5WP brak  
5614Robert Szeklicki 2.5WP 05442 Dąbrówka Amu Mera Poznań 44.5 55.9 42.2 43.7 68.6 51.0%  
Rafał Szymański 4.0WP 05450 Dąbrówka Amu Mera Poznań
5795Andrzej Rękosiak 4.0LB 02116 SBS 1 Międzyrzecz 47.4 37.8 49.8 58.9 60.9 51.0%  
Waldemar Kozielewski 2.5LB 07895 SBS 1 Międzyrzecz
5862Zbigniew Halat 7.0LB 02262 Steinpol Ilanka 1 Rzepin 68.6 42.7 48.9 50.7 43.0 50.8%  
Krzysztof Rogoziński 12.0LB 02395 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
5960Marek Janik 2.5WP 05058N   37.9 59.3 62.9 45.5 46.3 50.4%  
Roman Mączkowski 2.5WP 05227S Żegrze Trefl Poznań
6040Leszek Falkowski 7.0KP 03696 Chemik Bydgoszcz 58.4 55.3 38.5 42.5 57.1 50.4%  
Aleksander Skop 4.0KP 03939 Chemik Bydgoszcz
61102Piotr Walczak 12.0MP 05856   60.4 42.4 50.1 49.0 49.1 50.2%  
Jacek Szutowicz 12.0MP 04844  
6250Wiesław Paczkowski 4.0KP 03884   53.9 53.6 52.2 45.7 43.1 49.7%  
Bohdan Pliszka 4.0KP 08052  
6343Cezary Szadkowski 12.0LB 02151N SBS 1 Międzyrzecz 59.8 56.6 50.2 31.5 50.0 49.6%  
Jarosław Wachnowski 12.0LB 02166 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
6499Tomasz Freitag 2.5WP 07080   44.2 64.6 47.6 46.5 43.7 49.3%  
Przemysław Machowczyk 12.0WP 05202 Progress I Ostrzeszów
65100Barbara Falkowska 2.5PM 04776KS   57.8 54.9 48.3 48.3 37.2 49.3%  
Hieronim Nowacki 4.0WP 05277S Żegrze Pik Poznań
6618Wojciech Robiński 2.5WP 05350S Chaos Gniezno 42.7 33.8 41.2 63.2 65.6 49.3%  
Leszek Rosochowicz 2.5WP 05356 Chaos Gniezno
6741Ulrike Liss 1.0LB 07929K   49.4 51.6 42.5 50.3 52.5 49.3%  
Paweł Szymonik 2.5LU 02157  
6854Mariusz Grabowski 4.0KP 09355   58.7 42.4 37.4 47.7 59.8 49.2%  
Leszek Kawski 4.0KP 03763  
6977Tomasz Latos 4.0KP 03807   33.9 61.6 54.8 42.3 52.9 49.1%  
Marek Giża 4.0KP 03707  
7022Antoni Gocyła 4.0LB 07887S KR-ZUT ZIELBRUK Z.Góra 59.2 52.0 46.5 37.8 49.8 49.0%  
Jerzy Sosiński 4.0LB 07917S KR-ZUT ZIELBRUK Z.Góra
7187Marta Machalińska 2.5PM 04812KJ   52.8 45.5 43.0 47.3 56.0 48.9%  
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J  
7225Cezary Serek 4.0WP 05374 Dąbrówka Starka Poznań 57.9 52.2 42.2 36.9 54.8 48.8%  
Marcin Woźniak 4.0WP 05519 Dąbrówka Starka Poznań
73112Marek Banasiński 7.0PM 11802   55.6 43.3 53.4 44.1 46.0 48.5%  
Ryszard Konopka 7.0PM 04797S  
7445Marek Górny 2.5WP 05004 Żegrze Kier Poznań 45.7 50.2 49.1 53.3 44.0 48.5%  
Włodzimierz Rybarczyk 4.0WP 05365S Żegrze Trefl Poznań
75104Mirosław Bublewicz 4.0LB 01945 SBS 1 Międzyrzecz 42.8 55.3 53.9 44.9 45.3 48.4%  
Maciej Wierzbicki 4.0LB 07926 SBS 1 Międzyrzecz
76124Karol Król 1.0WP 09140J Dąbrówka Amu Mera Poznań 61.2 50.0 34.7 50.2 45.3 48.3%  
Andrzej Kaczorowski 2.5WP 05095 Dąbrówka Amu Mera Poznań
7765Andrzej Spychała 2.5WP 05409 Polonia Nowy Tomyśl 33.6 74.9 47.4 42.7 42.6 48.3%  
Jakub Mitke 1.5KP 03856J  
78109Jerzy Świderski 4.0ZP 06118S KWIATEK Goleniów 61.1 45.8 46.6 45.0 42.0 48.1%  
Andrzej Wójcik 4.0ZP 06148S MAKRO-SPED Goleniów
79114Paweł Jassem 4.0WP 05069J Jolenta I Gniezno 53.3 40.9 46.2 51.5 48.6 48.1%  
Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno
80118Zygmunt Grzegorczyk 4.0WP 05028S Budowlani I Poznań 43.8 54.8 48.7 54.5 37.5 47.9%  
Michał Kanikowski 4.0WP 05100N Budowlani I Poznań
81123Jarosław Lubczyński 4.0WP 05192 IOR I Poznań 45.8 56.4 53.4 46.0 37.1 47.7%  
Marek Domagała 1.5WP 04956 IOR I Poznań
8292Agnieszka Lalik 1.0MA 10357K   42.9 53.5 57.6 41.2 42.9 47.6%  
Zofia Mikołajczyk 1.5WP 05246K Żegrze Trefl Poznań
8323Romuald Paszkowski 2.5ZP 02094S APTEKA W WIEŻY Choszczno 34.0 60.4 60.5 43.8 39.1 47.6%  
Tadeusz Janiak 1.5ZP 05951 APTEKA W WIEŻY Choszczno
8444Roman Klejny 7.0LB 02025 Relax Drawa Krzyż 45.7 51.7 50.0 43.6 46.1 47.4%  
Mieczysław Stefański 7.0LB 02143S Relax Drawa Krzyż
8591Krzysztof Szymczak 2.5WP 07663 Prosna Kalisz 35.3 51.0 46.3 57.3 46.6 47.3%  
Sławomir Maciejewski 2.5WP 05203 Prosna Kalisz
8658Aleksander Nowakowski 7.0WP 07591 IOR I Poznań 44.9 41.1 50.0 46.8 53.6 47.3%  
Jerzy Thiem 4.0WP 05459S  
87120Jarosław Górski 0.0WP 09085   44.2 39.2 53.1 44.2 55.1 47.2%  
Paweł Kucharski 0.0WP brak  
88133Jarosław Nawrot 4.0ZP 08337 MAKRO-SPED Goleniów 51.5 56.6 36.8 46.7 43.9 47.1%  
Roman Szlachetka 7.0ZP 06112 LKS POMORZANIN Nowogard
8976Kazimierz Dulas 2.5DS 01290   53.5 35.1 49.9 53.6 42.6 46.9%  
Łukasz Gaweł 2.5DS 09562J  
9032Henryk Michalak 4.0KP 05231S   38.5 54.4 52.6 39.8 47.5 46.6%  
Lech Apanas 4.0WP 04868 Jolenta II Gniezno
9186Grzegorz Dembiński 4.0WP 04948 UKB Kleks I Szamotuły 58.0 41.3 41.5 31.8 59.9 46.5%  
Ryszard Pałasz 4.0WP 10533 UKB Kleks I Szamotuły
9256Stanisław Adamek 0.5WP 09984J UKB Kleks III Admira Szamotuły 46.3 41.9 58.8 38.7 46.4 46.4%  
Michał Moryson 0.5WP 10595M UKB Kleks III Admira Szamotuły
9355Małgorzata Turska-Marcinowska 1.5DS 01705K  S 2.78 2.08 7.36 2.49 .19 %.388
Adam Marcinowski 2.5DS 01483  
9420Joanna Kazmucha 0.0WP 10778KM Dąbrówka Młodzik Poznań 43.1 34.5 38.9 64.4 49.8 46.1%  
Michał Hoffman 0.0WP 10779M Dąbrówka Młodzik Poznań
9567Ewa Malanowska 2.5DS 09594K   41.5 46.0 50.0 61.4 31.4 46.1%  
Krzysztof Dziekański 7.0DS 01291  
9642Andrzej Chmielewski 1.5WP 04928N Budowlani II Poznań 48.3 50.8 30.5 53.8 46.9 46.1%  
Andrzej Proniewicz 0.0WP 12316 Żegrze Bez Atu Poznań
9759Zygmunt Stachowiak 7.0LB 02137N   57.5 47.1 45.3 43.7 36.4 46.0%  
Radosław Liskowiak 2.5LB 02057  
9863Włodzimierz Ratajczak 7.0WP 05346S Jolenta I Gniezno 40.6 32.4 47.2 57.4 52.4 46.0%  
Marek Wojciechowski 4.0WP 05510 Jolenta I Gniezno
99113Andrzej Czepnik 2.5WP 04944 Kemor Piła 42.1 47.0 49.7 54.1 35.9 45.8%  
Janusz Wygowski 7.0WP 05527 Jagiellonka Piła
100108Bohdan Mazur 12.0OP 01493S MKS Strzelca Opolskie 28.1 42.1 61.0 56.8 37.9 45.2%  
Jerzy Wiszniewski 4.0OP 01901 MKS Strzelca Opolskie
101116Mariusz Wierzchowski 0.0ZP 09427J   43.4 43.5 46.4 50.2 38.3 44.4%  
Bartosz Gajewski 0.5LB 09464J MOSiR 2 Kostrzyn
10274Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań 39.5 33.8 46.4 41.7 58.9 44.1%  
Ryszard Zieliński 1.5WP 05539 IOR II Poznań
10383Czesław Pawłosik 1.5LD 10018   31.1 48.6 52.7 55.2 32.4 44.0%  
Lech Warwocki 4.0LD 06355S  
104111Halina Mikołajczak 2.5WP 07717KS   50.3 34.3 45.9 43.5 45.7 43.9%  
Kryspin Łykowski 4.0WP 05200 Żegrze Pik Poznań
10547Jacek Kufel 0.0WP brak   49.8 48.2 38.1 45.2 38.0 43.9%  
Krzysztof Kufel 0.0WP brak  
10651Judyta Golińska 1.5LB 01988KJ GSBS Gomad Gorzów 44.2 50.9 49.2 44.8 28.5 43.5%  
Dawid Orlenko 1.0WP 05294J UKB Kleks III Admira Szamotuły
10736Katarzyna Pakszys 1.5PM 08907KJ   50.4 46.1 28.5 43.9 47.8 43.4%  
Łukasz Rolek 4.0DS 01602J  
10846Krzysztof Król 2.5LB 02303   44.2 56.6 41.5 36.4 37.6 43.3%  
Henryk Krzymiński 2.5LB 02305  
10919Henryk Tyburczy 2.5ZP 02163S APTEKA W WIEŻY Choszczno 50.4 45.1 45.4 30.4 44.3 43.1%  
Stanisław Pietrzak 2.5ZP 02099S APTEKA W WIEŻY Choszczno
110135Daniela Jędrychowska 7.0LD 05647K   58.6 41.9 37.9 40.0 36.0 42.9%  
Antoni Zdzienicki 12.0WP 05881S UKB Kleks I Szamotuły
11197Zbigniew Ciereszko 4.0LB 01264   37.2 53.0 39.7 45.9 37.9 42.7%  
Zbigniew Samek 4.0LB 09003S  
11233Roman Moderno 0.0WP brak   26.8 49.9 49.1 45.5 41.1 42.5%  
Renata Sabriiel 0.0ZP brakK  
11382Ryszard Lewiński 0.5WP 10144   35.2 47.1 40.5 51.3 36.0 42.0%  
Krzysztof Łukaszewicz 12.0WM 04353 Plastimet Ełk
11464Robert Pogorzelski 2.5WP 05326 Jagiellonka Piła 37.8 45.2 42.7 34.3 49.4 41.9%  
Cezary Kmiecik 2.5WP 05118 Jagiellonka Piła
115110Jerzy Grien 2.5WP 05018S   36.5 46.5 38.4 35.6 50.3 41.5%  
Witold Szczepaniak 2.5WP 05438 System Poznań
11670Bogusz Nalazek 4.0KP 09764S   49.5 56.3 26.8 43.1 30.7 41.3%  
Robert Mrukowski 1.5KP brak  
117134Marcin Rudziński 0.0WP brak   38.9 50.3 45.1 26.3 42.5 40.6%  
Zygfryd Banecki 2.5WP 04872S Żegrze Bez Atu Poznań
11885Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań 32.3 43.7 36.3 52.5 38.1 40.6%  
Janusz Hliwa 4.0LB 02000 GSBS Mestil Gorzów
119115Krzysztof Krause 4.0WP 05144 IOR II Poznań 49.6 26.2 38.4 40.4 47.6 40.4%  
Zbigniew Przybylczak 2.5WP 05338 System Poznań
120129Henryk Duszyński 1.0WP 11424S Żegrze Karo Poznań 34.1 45.0 43.5 40.6 38.9 40.4%  
Krzysztof Jarecki 1.5WP 05066 Remondis Poznań
12181Halina Święch 4.0MP 02819KS   44.5 45.1 32.0 27.3 53.3 40.4%  
Włodzimierz Reszelski 7.0ZP 05348S AMATOR Szczecin
12238Piotr Stanikowski 0.0WP 11400   39.3 41.3 40.4 36.8 42.5 40.1%  
Robert Komar 0.0WP 11401  
12313Bogdan Białoszyński 4.0WP 05572 Prosna Kalisz 41.5 32.8 42.8 26.6 48.5 38.5%  
Czesław Kościelak 2.5WP 07695 Prosna Kalisz
12429Sonia Lobert 0.0WP 11693KM UKB Kleks IV Szamotuły 29.8 45.4 48.3 22.4 38.3 36.8%  
Jan Pędziński 0.0WP 10770M Dąbrówka Gimnazjum Poznań
12588Jerzy Poślednik 4.0LB 02109   56.6 42.5 54.1 26.9 0.0 36.0%  
Krzysztof Wośkowiak 4.0WP 05517  
126136Bye Bye 0.0WP brak   0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0%  
Bye Bye Bye 0.0WP brak