Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
292
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


GPW 2007 03 18 Wagrowiec

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Sesja 3Sesja 4Wynik PKLPDF
125Piotr Busse 12.0WP 04922 INEA Poznań 70.6 50.0 64.1 55.7 60.1%22 108
Grażyna Busse 4.0WP 08485K Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań
241Józef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogoźno 49.3 53.5 56.5 75.9 58.8%20 101
Grzegorz Samol 1.5WP 05371 Wełna Skoki
320Radosław Szczepański 12.0KP 03960 Chemik ZEC MEGAZEC Bydgoszcz 56.6 62.8 64.4 49.0 58.2%18 96
Karol Szwenkel 4.0KP 03971J Jantar Toruń
428Janusz Kościelny 4.0WP 01826 Progress I Ostrzeszów 57.1 48.1 76.7 45.2 56.8%16 92
Piotr Walczak 12.0WP 05856 EKO-AL Poznań
517Paweł Małecki 4.0WP 05213J Jolenta I Gniezno 60.6 52.8 49.0 62.8 56.3%14 88
Stanisław Zakrzewski 12.0WP 05534 INEA Poznań
61Jan Grygier 2.5WP 05025S UKB Kleks II Admira Poznań 48.4 55.0 62.3 59.0 56.2%12 84
Dawid Orlenko 1.0WP 05294J UKB Kleks III Admira Szamotuły
733Stanisław Michałowski 7.0WP 05238S   56.7 59.0 59.9 48.8 56.1%10 80
Paweł Siwiński 7.0WP 05386 Jolenta I Gniezno
86Jolanta Ziętara 2.5WP 05544K MCK Czarnków 54.3 60.2 57.9 51.9 56.1% 8 77
Rafał Junik 4.0WP 05079 MCK Czarnków
913Andrzej Mazurek 7.0WP 05226 IOR I Poznań 60.4 62.6 43.7 56.1 55.7% 7 74
Jerzy Poślednik 4.0LB 02109  
1012Zofia Mikołajczyk 1.5WP 05246K Żegrze Trefl Poznań 43.6 52.8 62.7 61.9 55.2% 6 71
Ewa Mielcarzewicz 1.5WP 05242K System Poznań
1115Andrzej Fronczak 12.0WM 04242 ZZBS-7 Olsztyn 50.2 47.1 53.7 69.0 55.0% 5 68
Bogusław Gierulski 18.0WM 04250 Mrągowia SI Mrągowo
1242Maciej Sobieralski 12.0WP 05400 Martyna Nielba Wągrowiec 48.2 76.1 52.4 37.1 53.5% 4 66
Marek Szukała 12.0WP 05446 Martyna Nielba Wągrowiec
1344Kryspin Łykowski 4.0WP 05200 Żegrze Pik Poznań 56.6 58.5 47.6 49.2 53.0% 3 64
Bogusław Matuszewski 4.0WP 05224 Żegrze Pik Poznań
1432Andrzej Aleksandrzak 12.0WP 01781S UKB Kleks I Szamotuły 59.8 52.3 50.1 49.5 52.9% 2 62
Tomasz Freitag 2.5WP 07080 Platan Pleszew
1518Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR I Poznań 52.6 48.5 51.1 57.6 52.4% 1 60
Aleksander Nowakowski 7.0WP 07591 IOR I Poznań
1631Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno 60.9 54.2 53.6 38.8 51.9%  58
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J Piast II Gliwice
1710Marek Lichocki 7.0WM 04344S ZZBS-7 Olsztyn 53.8 49.7 57.5 46.4 51.8%  56
Ziemowit Nowak 0.5WM 11681 ZZBS-7 Olsztyn
1819Leszek Kwiatkowski 7.0WP 02509S Martyna Nielba Wągrowiec 46.9 51.1 55.9 51.1 51.3%  54
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Martyna Nielba Wągrowiec
1926Romuald Mroziński 2.5WP 05263 Remondis Poznań 46.6 56.4 37.9 64.2 51.3%  52
Jerzy Bajka 4.0WP 04871S System Poznań
2029Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań 43.4 54.0 49.5 57.3 51.1%  50
Janusz Przybysz 7.0WP 05340 Martyna Nielba Wągrowiec
2140Przemysław Ochociński 4.0WP 05287 Dąbrówka Starka Poznań 50.3 47.6 52.2 51.9 50.5%  48
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań
2237Andrzej Czepnik 4.0WP 04944 Kemor Piła 65.7 41.6 48.8 45.4 50.4%  46
Janusz Wygowski 7.0WP 05527 Jagiellonka Piła
2321Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań 58.3 45.4 45.5 50.2 49.9%  44
Krzysztof Krause 4.0WP 05144 IOR II Poznań
243Włodzimierz Kwiatkowski12.0WP 05170S IOR I Poznań 51.5 39.5 60.5 47.3 49.7%  42
Andrzej Latanowicz 4.0WP 05174 Żegrze Pik Poznań
2514Janusz Pisarek 1.0WP 05324 Impas Axel-Met Skoki 36.1 60.4 49.4 52.8 49.7%  40
Tomasz Mielcarek 1.5WP 05241 Impas Axel-Met Skoki
2639Alina Arndt-Kufel 0.0WP 12780K Poznańska Asocjacja Brydżowa 46.0 50.4 51.4 50.9 49.7%  38
Jacek Kufel 0.5WP 12779 Poznańska Asocjacja Brydżowa
279Jerzy Gurzęda 4.0WP 05038S Kemor Piła 48.0 55.2 42.1 50.2 48.9%  36
Robert Pogorzelski 2.5WP 05326 Jagiellonka Piła
282Zbigniew Adamski 4.0WP 04860S Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągro 45.4 44.2 52.9 52.8 48.8%  34
Zbigniew Albrecht 4.0WP 04862S Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągro
2938Janina Winnowicz 2.5WP 05501KS Lokator GSM Gniezno 42.3 39.5 57.3 54.2 48.3%  32
Andrzej Winnowicz 2.5WP 05500S Lokator GSM Gniezno
3024Mirosław Grobelkiewicz 1.0WP 05019 MCK Czarnków 41.9 45.2 53.1 51.9 48.0%  30
Paweł Kierszka 0.5WP 09094 Gromada Piła
3127Stefan Masternak 2.5WP 05222 System Poznań 40.7 53.8 38.9 58.5 48.0%  28
Marek Piechociński 2.5WP 05318 System Poznań
327Mirosław Rożnowski 0.5WP 07666   68.5 46.6 38.4 34.5 47.0%  26
Tomasz Rożnowski 1.5WP 05361  
3334Marek Bukowski 2.5WP 04920 RCK Rogoźno 50.9 36.1 48.3 49.5 46.2%  24
Kazimierz Lis 4.0WP 05185 RCK Rogoźno
345Jolanta Jacoszek 1.0WP 05055K Ziemowit I Złotów 42.5 47.8 35.3 57.8 45.8%  22
Przemysław Maliszewski 1.5WP 05210 Ziemowit I Złotów
3530Łukasz Kaczmarek 1.5WP 05089 Żegrze Kier Poznań 49.7 37.3 49.1 46.9 45.8%  20
Marek Górny 2.5WP 05004 Żegrze Kier Poznań
364Tadeusz Lejwoda 2.5WP 12315S Żegrze Trefl Poznań 48.0 49.5 37.5 47.1 45.5%  18
Witold Szczepaniak 2.5WP 05438 System Poznań
3716Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec 51.3 37.6 46.3 43.8 44.7%  16
Jerzy Nowak 12.0WP 05282 Martyna Nielba Wągrowiec
388Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań 39.2 61.9 33.6 41.4 44.0%  14
Krzysztof Buzała 1.0WP 11423 Remondis Poznań
3923Jan Kozera 1.0WP 12306S Budowlani Chodzież 45.2 46.4 42.8 41.1 43.9%  12
Ryszard Hamling 2.5WP 05041S Budowlani Chodzież
4043Andrzej Malenta 4.0WP 05208 Gromada Piła 60.4 35.9 46.8 26.9 42.5%  10
Roman Garski 4.0WP 04987 Gromada Piła
4136Andrzej Kędzierski 2.5WP 05108 Żegrze Kier Poznań 27.7 46.6 61.3 33.1 42.2%  8
Mieczysław Zaborowski 2.5WP 05533 Żegrze Kier Poznań
4211Paweł Jóźwiak 1.0WP 07658 Ziemowit II Złotów 41.3 40.7 38.0 46.1 41.5%  6
Jarosław Gram 0.0WP brak  
4335Piotr Stanikowski 0.0WP 11400 Poznańska Asocjacja Brydżowa 36.7 45.0 39.3 40.9 40.4%  4
Robert Komar 0.0WP 11401 Poznańska Asocjacja Brydżowa
4422Andrzej Gruszecki 0.0WP brak   46.0 39.0 24.0 36.4 36.4%  2
Zygfryd Banecki 2.5WP 04872S Żegrze Bez Atu Poznań