Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
2784
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Wyniki sesja 3

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
128Janusz Kościelny 4.0WP 01826 Progress I Ostrzeszów  76.78%
Piotr Walczak 12.0WP 05856 EKO-AL Poznań
220Radosław Szczepański 12.0KP 03960 Chemik ZEC MEGAZEC Bydgoszcz  64.48%
Karol Szwenkel 4.0KP 03971J Jantar Toruń
325Piotr Busse 12.0WP 04922 INEA Poznań  64.10%
Grażyna Busse 4.0WP 08485K Szkolenia.Miasta.Pl TSR Poznań
412Zofia Mikołajczyk 1.5WP 05246K Żegrze Trefl Poznań  62.72%
Ewa Mielcarzewicz 1.5WP 05242K System Poznań
51Jan Grygier 2.5WP 05025S UKB Kleks II Admira Poznań  62.37%
Dawid Orlenko 1.0WP 05294J UKB Kleks III Admira Szamotuły
636Andrzej Kędzierski 2.5WP 05108 Żegrze Kier Poznań  61.37%
Mieczysław Zaborowski 2.5WP 05533 Żegrze Kier Poznań
73Włodzimierz Kwiatkowski12.0WP 05170S IOR I Poznań  60.50%
Andrzej Latanowicz 4.0WP 05174 Żegrze Pik Poznań
833Stanisław Michałowski 7.0WP 05238S    59.94%
Paweł Siwiński 7.0WP 05386 Jolenta I Gniezno
96Jolanta Ziętara 2.5WP 05544K MCK Czarnków  57.96%
Rafał Junik 4.0WP 05079 MCK Czarnków
1010Marek Lichocki 7.0WM 04344S ZZBS-7 Olsztyn  57.50%
Ziemowit Nowak 0.5WM 11681 ZZBS-7 Olsztyn
1138Janina Winnowicz 2.5WP 05501KS Lokator GSM Gniezno  57.38%
Andrzej Winnowicz 2.5WP 05500S Lokator GSM Gniezno
1241Józef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogoźno  56.56%
Grzegorz Samol 1.5WP 05371 Wełna Skoki
1319Leszek Kwiatkowski 7.0WP 02509S Martyna Nielba Wągrowiec  55.91%
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Martyna Nielba Wągrowiec
1415Andrzej Fronczak 12.0WM 04242 ZZBS-7 Olsztyn  53.75%
Bogusław Gierulski 18.0WM 04250 Mrągowia SI Mrągowo
1531Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno  53.67%
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J Piast II Gliwice
1624Mirosław Grobelkiewicz 1.0WP 05019 MCK Czarnków  53.15%
Paweł Kierszka 0.5WP 09094 Gromada Piła
172Zbigniew Adamski 4.0WP 04860S Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągro  52.97%
Zbigniew Albrecht 4.0WP 04862S Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągro
1842Maciej Sobieralski 12.0WP 05400 Martyna Nielba Wągrowiec  52.43%
Marek Szukała 12.0WP 05446 Martyna Nielba Wągrowiec
1940Przemysław Ochociński 4.0WP 05287 Dąbrówka Starka Poznań  52.27%
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań
2039Alina Arndt-Kufel 0.0WP 12780K Poznańska Asocjacja Brydżowa  51.40%
Jacek Kufel 0.5WP 12779 Poznańska Asocjacja Brydżowa
2118Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR I Poznań  51.15%
Aleksander Nowakowski 7.0WP 07591 IOR I Poznań
2232Andrzej Aleksandrzak 12.0WP 01781S UKB Kleks I Szamotuły  50.12%
Tomasz Freitag 2.5WP 07080 Platan Pleszew
2329Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań  49.55%
Janusz Przybysz 7.0WP 05340 Martyna Nielba Wągrowiec
2414Janusz Pisarek 1.0WP 05324 Impas Axel-Met Skoki  49.41%
Tomasz Mielcarek 1.5WP 05241 Impas Axel-Met Skoki
2530Łukasz Kaczmarek 1.5WP 05089 Żegrze Kier Poznań  49.16%
Marek Górny 2.5WP 05004 Żegrze Kier Poznań
2617Paweł Małecki 4.0WP 05213J Jolenta I Gniezno  49.02%
Stanisław Zakrzewski 12.0WP 05534 INEA Poznań
2737Andrzej Czepnik 4.0WP 04944 Kemor Piła  48.80%
Janusz Wygowski 7.0WP 05527 Jagiellonka Piła
2834Marek Bukowski 2.5WP 04920 RCK Rogoźno  48.31%
Kazimierz Lis 4.0WP 05185 RCK Rogoźno
2944Kryspin Łykowski 4.0WP 05200 Żegrze Pik Poznań  47.64%
Bogusław Matuszewski 4.0WP 05224 Żegrze Pik Poznań
3043Andrzej Malenta 4.0WP 05208 Gromada Piła  46.80%
Roman Garski 4.0WP 04987 Gromada Piła
3116Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec  46.30%
Jerzy Nowak 12.0WP 05282 Martyna Nielba Wągrowiec
3221Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań  45.59%
Krzysztof Krause 4.0WP 05144 IOR II Poznań
3313Andrzej Mazurek 7.0WP 05226 IOR I Poznań  43.70%
Jerzy Poślednik 4.0LB 02109  
3423Jan Kozera 1.0WP 12306S Budowlani Chodzież  42.88%
Ryszard Hamling 2.5WP 05041S Budowlani Chodzież
359Jerzy Gurzęda 4.0WP 05038S Kemor Piła  42.19%
Robert Pogorzelski 2.5WP 05326 Jagiellonka Piła
3635Piotr Stanikowski 0.0WP 11400 Poznańska Asocjacja Brydżowa  39.30%
Robert Komar 0.0WP 11401 Poznańska Asocjacja Brydżowa
3727Stefan Masternak 2.5WP 05222 System Poznań  38.95%
Marek Piechociński 2.5WP 05318 System Poznań
387Mirosław Rożnowski 0.5WP 07666    38.44%
Tomasz Rożnowski 1.5WP 05361  
3911Paweł Jóźwiak 1.0WP 07658 Ziemowit II Złotów  38.07%
Jarosław Gram 0.0WP brak  
4026Romuald Mroziński 2.5WP 05263 Remondis Poznań  37.91%
Jerzy Bajka 4.0WP 04871S System Poznań
414Tadeusz Lejwoda 2.5WP 12315S Żegrze Trefl Poznań  37.52%
Witold Szczepaniak 2.5WP 05438 System Poznań
425Jolanta Jacoszek 1.0WP 05055K Ziemowit I Złotów  35.30%
Przemysław Maliszewski 1.5WP 05210 Ziemowit I Złotów
438Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań  33.62%
Krzysztof Buzała 1.0WP 11423 Remondis Poznań
4422Andrzej Gruszecki 0.0WP brak    24.06%
Zygfryd Banecki 2.5WP 04872S Żegrze Bez Atu Poznań