Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4

Wyniki sesja 5
Protokoly sesja 5

Wyniki sesja 6
Protokoly sesja 6

Wyniki sesja 7
Protokoly sesja 7

Wyniki sesja 8
Protokoly sesja 8

Wyniki sesja 9
Protokoly sesja 9

Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
11372
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Golabki 31.III-1.IV 2007

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Sesja 3Sesja 4Sesja 5Sesja 6Sesja 7Sesja 8Sesja 9Wynik PKLPDF
116Stanisław Michałowski 7.0WP 05238S  75.2165.7365.4839.8077.7873.0266.6756.3541.5562.40%100 
Lech Apanas 4.0WP 04868 Jolenta II Gniezno
211Jarosław Frąckowiak 4.0WP 03698 Jolenta I Gniezno 51.7179.3459.5246.4342.0647.2256.3567.0469.4257.68% 96 
Roman Kujawski 7.0WP 05156S Jolenta I Gniezno
334Piotr Tuczyński 4.0WP 09146J Dąbrówka Starka Poznań 64.5366.0465.4850.6053.5753.9747.2267.2640.9956.63% 92 
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań
432Michał Nowaczyk 2.5WP 07678 AZS AE Poznań 54.7069.7951.1951.5958.7354.7639.2954.3759.5854.89% 88 
Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Poznań
536Alicja Dykier 2.5WP 04773KJ AZS AE Poznań 65.3857.6855.1658.9857.9455.1653.5744.2545.4454.84% 84 
Małgorzata Marczak 2.5WP 04815KJ UKB Kleks I Szamotuły
620Marta Machalińska 2.5PM 04812KJ FESTIWAL Słupsk 62.8258.5953.5752.4458.3349.2148.8156.3851.5354.63% 80 
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J Piast II Gliwice
735Paweł Jassem 4.0WP 05069J Jolenta I Gniezno 50.8553.7153.1751.7052.7861.1154.7642.0660.6353.42% 76 
Ilia Szpuntow 2.5LB 08911J GSBS OSiR 1 Skwierzyna
815Zdzisław Romaniszyn 4.0PM 05354 FESTIWAL Słupsk 53.4249.5552.3834.5242.4655.1665.0862.9060.6652.90% 72 
Józef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogoźno
927Wojciech Robiński 2.5WP 05350S Chaos Gniezno 44.8741.0255.1663.8657.1455.9550.4056.9450.7152.90% 68 
Leszek Rosochowicz 2.5WP 05356 Chaos Gniezno
1030Marek Domagała 1.5WP 04956 IOR I Poznań 63.2541.1069.4433.5061.5159.9261.1137.9044.0852.42% 64 
Jarosław Lubczyński 4.0WP 05192 IOR I Poznań
1113Mirosław Stawicki 2.5KP 03949 KTB Mirki Koło 64.1063.3544.8448.5653.1752.3834.9250.6059.5852.39% 60 
Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S KTB Mirki Koło
1228Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec 47.0154.5148.0254.3757.9455.9546.8356.7248.2752.18% 56 
Marcin Pędziński 12.0WP 05314 Dąbrówka Starka Poznań
1324Andrzej Gołygowski 1.0KP 12047 KTB Mirki Koło 47.8658.5640.0854.3754.3744.0546.8363.1058.1351.93% 52 
Jacek Kokociński 2.5KP 03775 KTB Mirki Koło
1421Tadeusz Kisielewicz 1.5WP 05109 Ziemowit I Złotów 35.4763.3555.9566.1538.1045.6359.1336.7156.2950.75% 48 
Marcin Kalisz 1.5WP 09419 Ziemowit I Złotów
1533Juliusz Pawłowski 1.5WP 04828J UKB Kleks I Szamotuły 36.3259.3057.1452.6355.1638.4957.1450.2048.3650.53% 44 
Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno
1625Włodzimierz Ratajczak 7.0WP 05346S Jolenta I Gniezno 49.1546.1733.7338.9242.8649.6059.9256.3972.3449.90%  
Marek Wojciechowski 7.0WP 05510 Jolenta I Gniezno
1717Jerzy Nowak 12.0WP 05282 Martyna Nielba Wągrowiec 47.8652.1568.6543.8842.8639.6857.9452.1842.1249.70%  
Janusz Przybysz 7.0WP 05340 Martyna Nielba Wągrowiec
1826Marek Janik 2.5WP 05058N Broker Poznań 59.4041.8145.6330.6146.4357.5459.1353.7750.2049.39%  
Henryk Duszyński 1.0WP 11424S Żegrze Karo Poznań
1919Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań 46.1546.6032.1460.2448.0250.4051.9861.3145.4449.14%  
Ryszard Zieliński 1.5WP 05539 IOR II Poznań
2037Paweł Gruszczyński 1.5WP 05023 AZS AE Poznań 55.5640.9349.2150.6257.9441.2757.1441.8746.9749.06%  
Sławomir Piechocki 1.5WP 08769 Pro-Gramy Poznań
2112Grzegorz Dembiński 4.0WP 04948 UKB Kleks I Szamotuły 51.7151.7354.7650.2043.2542.8650.4039.0957.4849.05%  
Jan Grygier 2.5WP 05025S UKB Kleks II Admira Poznań
2222Jan Meissner 2.5WP 10573N Żegrze Trefl Poznań 46.1540.7332.9457.1459.1361.1143.2550.2049.8048.94%  
Tadeusz Lejwoda 2.5WP 12315S Żegrze Trefl Poznań
2331Andrzej Winnowicz 2.5WP 05500S Lokator GSM Gniezno 49.1541.1042.4649.3541.6744.8465.0863.4140.4248.61%  
Janina Winnowicz 2.5WP 05501KS Lokator GSM Gniezno
2423Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR II Poznań 35.4756.9752.3857.8834.1332.5442.0664.4851.3947.48%  
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań
2538Janusz Jędrzejewski 2.5WP 05074 RCK Rogoźno 28.2135.7446.4353.7463.4942.8653.1753.3748.2147.25%  
Grzegorz Samol 1.5WP 05371 Wełna Skoki
2618Alina Arndt-Kufel 0.0WP 12780K Poznańska Asocjacja Brydżowa 55.1339.5440.0865.0841.6740.4824.6038.4954.8244.43%  
Jacek Kufel 0.5WP 12779 Poznańska Asocjacja Brydżowa
2739Zbidniew Hęćka 2.5WP brak  50.0038.4952.3837.3850.0053.1738.4938.9240.6744.39%  
Andrzej Piński   brak  
2840A Lewandowski 50.0 brak  50.0031.3542.8639.6830.9556.7546.0340.2829.2540.79%  
J Walter   brak  
2914Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks IV Szamotuły 20.0932.4040.4849.9434.5245.6326.5928.7748.8736.36%  
Joanna Sroka 0.5WP 10591KM UKB Kleks IV Szamotuły
3029Wojciech Górny 0.5WP 10441 Wojciech Gniezno 38.4622.6739.2955.8442.0639.2936.1115.2829.0235.34%  
Tadeusz Kośmiński 0.5WP 10442 Wojciech Gniezno