Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4

Wyniki sesja 5
Protokoly sesja 5

Wyniki sesja 6
Protokoly sesja 6

Wyniki sesja 7
Protokoly sesja 7

Wyniki sesja 8
Protokoly sesja 8

Wyniki sesja 9
Protokoly sesja 9

Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
6289
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Wyniki sesja 2

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
111Jarosław Frąckowiak 4.0WP 03698 Jolenta I Gniezno  79.34%
Roman Kujawski 7.0WP 05156S Jolenta I Gniezno
232Michał Nowaczyk 2.5WP 07678 AZS AE Poznań  69.79%
Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Poznań
334Piotr Tuczyński 4.0WP 09146J Dąbrówka Starka Poznań  66.04%
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań
416Stanisław Michałowski 7.0WP 05238S    65.73%
Lech Apanas 4.0WP 04868 Jolenta II Gniezno
521Tadeusz Kisielewicz 1.5WP 05109 Ziemowit I Złotów  63.35%
Marcin Kalisz 1.5WP 09419 Ziemowit I Złotów
613Mirosław Stawicki 2.5KP 03949 KTB Mirki Koło  63.35%
Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S KTB Mirki Koło
733Juliusz Pawłowski 1.5WP 04828J UKB Kleks I Szamotuły  59.30%
Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno
820Marta Machalińska 2.5PM 04812KJ FESTIWAL Słupsk  58.59%
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J Piast II Gliwice
924Andrzej Gołygowski 1.0KP 12047 KTB Mirki Koło  58.56%
Jacek Kokociński 2.5KP 03775 KTB Mirki Koło
1036Alicja Dykier 2.5WP 04773KJ AZS AE Poznań  57.68%
Małgorzata Marczak 2.5WP 04815KJ UKB Kleks I Szamotuły
1123Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR II Poznań  56.97%
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań
1228Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec  54.51%
Marcin Pędziński 12.0WP 05314 Dąbrówka Starka Poznań
1335Paweł Jassem 4.0WP 05069J Jolenta I Gniezno  53.71%
Ilia Szpuntow 2.5LB 08911J GSBS OSiR 1 Skwierzyna
1417Jerzy Nowak 12.0WP 05282 Martyna Nielba Wągrowiec  52.15%
Janusz Przybysz 7.0WP 05340 Martyna Nielba Wągrowiec
1512Grzegorz Dembiński 4.0WP 04948 UKB Kleks I Szamotuły  51.73%
Jan Grygier 2.5WP 05025S UKB Kleks II Admira Poznań
1615Zdzisław Romaniszyn 4.0PM 05354 FESTIWAL Słupsk  49.55%
Józef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogoźno
1719Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań  46.60%
Ryszard Zieliński 1.5WP 05539 IOR II Poznań
1825Włodzimierz Ratajczak 7.0WP 05346S Jolenta I Gniezno  46.17%
Marek Wojciechowski 7.0WP 05510 Jolenta I Gniezno
1926Marek Janik 2.5WP 05058N Broker Poznań  41.81%
Henryk Duszyński 1.0WP 11424S Żegrze Karo Poznań
2030Marek Domagała 1.5WP 04956 IOR I Poznań  41.10%
Jarosław Lubczyński 4.0WP 05192 IOR I Poznań
2131Andrzej Winnowicz 2.5WP 05500S Lokator GSM Gniezno  41.10%
Janina Winnowicz 2.5WP 05501KS Lokator GSM Gniezno
2227Wojciech Robiński 2.5WP 05350S Chaos Gniezno  41.02%
Leszek Rosochowicz 2.5WP 05356 Chaos Gniezno
2337Paweł Gruszczyński 1.5WP 05023 AZS AE Poznań  40.93%
Sławomir Piechocki 1.5WP 08769 Pro-Gramy Poznań
2422Jan Meissner 2.5WP 10573N Żegrze Trefl Poznań  40.73%
Tadeusz Lejwoda 2.5WP 12315S Żegrze Trefl Poznań
2518Alina Arndt-Kufel 0.0WP 12780K Poznańska Asocjacja Brydżowa  39.54%
Jacek Kufel 0.5WP 12779 Poznańska Asocjacja Brydżowa
2639Zbidniew Hęćka 2.5WP brak    38.49%
Andrzej Piński   brak  
2738Janusz Jędrzejewski 2.5WP 05074 RCK Rogoźno  35.74%
Grzegorz Samol 1.5WP 05371 Wełna Skoki
2814Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks IV Szamotuły  32.40%
Joanna Sroka 0.5WP 10591KM UKB Kleks IV Szamotuły
2940A Lewandowski 50.0 brak    31.35%
J Walter   brak  
3029Wojciech Górny 0.5WP 10441 Wojciech Gniezno  22.67%
Tadeusz Kośmiński 0.5WP 10442 Wojciech Gniezno