Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2

Wyniki sesja 3
Protokoly sesja 3

Wyniki sesja 4
Protokoly sesja 4

Wyniki sesja 5
Protokoly sesja 5

Wyniki sesja 6
Protokoly sesja 6

Wyniki sesja 7
Protokoly sesja 7

Wyniki sesja 8
Protokoly sesja 8

Wyniki sesja 9
Protokoly sesja 9

Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
6285
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Wyniki sesja 4

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
121Tadeusz Kisielewicz 1.5WP 05109 Ziemowit I Złotów  66.15%
Marcin Kalisz 1.5WP 09419 Ziemowit I Złotów
218Alina Arndt-Kufel 0.0WP 12780K Poznańska Asocjacja Brydżowa  65.08%
Jacek Kufel 0.5WP 12779 Poznańska Asocjacja Brydżowa
327Wojciech Robiński 2.5WP 05350S Chaos Gniezno  63.86%
Leszek Rosochowicz 2.5WP 05356 Chaos Gniezno
419Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR II Poznań  60.24%
Ryszard Zieliński 1.5WP 05539 IOR II Poznań
536Alicja Dykier 2.5WP 04773KJ AZS AE Poznań  58.98%
Małgorzata Marczak 2.5WP 04815KJ UKB Kleks I Szamotuły
623Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR II Poznań  57.88%
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489N IOR I Poznań
722Jan Meissner 2.5WP 10573N Żegrze Trefl Poznań  57.14%
Tadeusz Lejwoda 2.5WP 12315S Żegrze Trefl Poznań
829Wojciech Górny 0.5WP 10441 Wojciech Gniezno  55.84%
Tadeusz Kośmiński 0.5WP 10442 Wojciech Gniezno
924Andrzej Gołygowski 1.0KP 12047 KTB Mirki Koło  54.37%
Jacek Kokociński 2.5KP 03775 KTB Mirki Koło
1028Stanisław Janik 12.0WP 05059 Martyna Nielba Wągrowiec  54.37%
Marcin Pędziński 12.0WP 05314 Dąbrówka Starka Poznań
1138Janusz Jędrzejewski 2.5WP 05074 RCK Rogoźno  53.74%
Grzegorz Samol 1.5WP 05371 Wełna Skoki
1233Juliusz Pawłowski 1.5WP 04828J UKB Kleks I Szamotuły  52.63%
Piotr Jassem 4.0WP 05070J Jolenta I Gniezno
1320Marta Machalińska 2.5PM 04812KJ FESTIWAL Słupsk  52.44%
Jarosław Ostrowski 4.0SL 03401J Piast II Gliwice
1435Paweł Jassem 4.0WP 05069J Jolenta I Gniezno  51.70%
Ilia Szpuntow 2.5LB 08911J GSBS OSiR 1 Skwierzyna
1532Michał Nowaczyk 2.5WP 07678 AZS AE Poznań  51.59%
Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Poznań
1637Paweł Gruszczyński 1.5WP 05023 AZS AE Poznań  50.62%
Sławomir Piechocki 1.5WP 08769 Pro-Gramy Poznań
1734Piotr Tuczyński 4.0WP 09146J Dąbrówka Starka Poznań  50.60%
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dąbrówka Starka Poznań
1812Grzegorz Dembiński 4.0WP 04948 UKB Kleks I Szamotuły  50.20%
Jan Grygier 2.5WP 05025S UKB Kleks II Admira Poznań
1914Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks IV Szamotuły  49.94%
Joanna Sroka 0.5WP 10591KM UKB Kleks IV Szamotuły
2031Andrzej Winnowicz 2.5WP 05500S Lokator GSM Gniezno  49.35%
Janina Winnowicz 2.5WP 05501KS Lokator GSM Gniezno
2113Mirosław Stawicki 2.5KP 03949 KTB Mirki Koło  48.56%
Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S KTB Mirki Koło
2211Jarosław Frąckowiak 4.0WP 03698 Jolenta I Gniezno  46.43%
Roman Kujawski 7.0WP 05156S Jolenta I Gniezno
2317Jerzy Nowak 12.0WP 05282 Martyna Nielba Wągrowiec  43.88%
Janusz Przybysz 7.0WP 05340 Martyna Nielba Wągrowiec
2416Stanisław Michałowski 7.0WP 05238S    39.80%
Lech Apanas 4.0WP 04868 Jolenta II Gniezno
2540A Lewandowski 50.0 brak    39.68%
J Walter   brak  
2625Włodzimierz Ratajczak 7.0WP 05346S Jolenta I Gniezno  38.92%
Marek Wojciechowski 7.0WP 05510 Jolenta I Gniezno
2739Zbidniew Hęćka 2.5WP brak    37.38%
Andrzej Piński   brak  
2815Zdzisław Romaniszyn 4.0PM 05354 FESTIWAL Słupsk  34.52%
Józef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogoźno
2930Marek Domagała 1.5WP 04956 IOR I Poznań  33.50%
Jarosław Lubczyński 4.0WP 05192 IOR I Poznań
3026Marek Janik 2.5WP 05058N Broker Poznań  30.61%
Henryk Duszyński 1.0WP 11424S Żegrze Karo Poznań