XII Memoria Irka Nowaka

wyniki kocowe

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Wynik PKLNAGRODA
1114Kazimierz Omernik 18.0PM 04665S ALFA Gdynia 56.44 69.33 62.84%1042000
Wodzimierz Starkowski 18.0DS 01661 Sygnity AZS Politechnika I Wroc
2172Rafa Gardzielewski 7.0WP 04985 INEA Pozna 63.38 58.96 61.18%1021200
Pawe Kolwicz 7.0WP 05120 INEA Pozna
384Jakub Wojcieszek 2.5ZP 09550J TRZYNASTKA-LO XIII Szczecin 60.01 60.47 60.24%100 800
Maurycy Biernat 4.0DS 08998J KS AZS Politechnika VII Wrocaw
4187Wiesaw Niciski 12.0LD 05730  60.57 58.13 59.36% 98 600
Micha Rudnicki 4.0LD 05794 WZBS III Michalczyk i Prokop
5145Zygmunt Grzegorczyk 4.0WP 05028N Budowlani I Pozna 65.91 52.17 59.09% 96 400
Jerzy Roszak 4.0WP 05357 Chaos Gniezno
685Wojciech Arczewski 18.0SW 02876 SDK Hotel Senator RAF Starachow56.18 61.84 58.99% 94 300
Stanisaw Pajk 12.0SW 02966 SDK Hotel Senator RAF Starachow
7189Jarosaw Ostrowski 4.0SL 03401J Piast Gliwice 52.88 64.69 58.74% 92 250
Micha Stefanw 4.0SL 02801J Piast Gliwice
8169Tomasz Spodenkiewicz 7.0LD 05822 WZBS II Michalczyk i Prokop 60.97 54.46 57.74% 90 250
Andrzej Kozikowski 7.0LD 05670 WZBS II Michalczyk i Prokop
941Micha Nowosadzki 12.0SL 04662J Piast Gliwice 57.18 58.25 57.71% 88 200
Marcin Pdziski 12.0WP 05314 Dbrwka Starka Pozna
1027Aleksander Skop 4.0KP 03939 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz 64.01 51.30 57.70% 86 200
Krzysztof Brudka 12.0WP 07596 INEA Pozna
1167Leszek Sztyrak 18.0WM 04842 Mrgowia SI Mrgowo 56.19 58.97 57.57% 84 150
Przemysaw Janiszewski 12.0WM 04108 Mrgowia SI Mrgowo
12147Grayna Brewiak 18.0MA 08117K PETRO ENERGOREM Pock 61.97 53.01 57.53% 82 150
Rafa Jagniewski 18.0WP 05056 UNIA WINKHAUS Leszno
1391Grzegorz Bajek 4.0DS 01220 KBS Piast II Luba 59.60 55.05 57.35% 80 150
Waldemar Siuda 7.0DS 01627 KBS Piast II Luba
14182Jerzy Sieracki 7.0WP 05378 Unia I Leszno 56.55 57.97 57.25% 78 150
Tomasz Wodarczak 7.0WP 05505 Unia I Leszno
15167Marta Maj 7.0LD 05701KJ WZBS II Michalczyk i Prokop 60.79 52.19 56.52% 76 150
Jakub Przerembski 4.0LD 05776 Jagieloski Orodek Kultury d
1647Ewa Banaszkiewicz 12.0PK 07777K Elektromonta Rzeszw 50.85 62.09 56.43% 74 100
Dominik Filipowicz 12.0LD 05611 CONSUS
1762Adam Kozowski 7.0WP 03787 Jolenta Gniezno 51.20 61.69 56.41% 72 100
Pawe Siwiski 7.0WP 05386 Jolenta Gniezno
18150Pawe Jassem 7.0WP 05069J INEA Pozna 53.33 59.32 56.30% 70 100
Piotr Zatorski 4.0WP 08158J INEA Pozna
19144Leszek Falkowski 7.0KP 03696 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz 59.40 53.11 56.28% 68 100
Jarosaw mieszek 7.0KP 03978 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz
20164Piotr Busse 12.0WP 04922 INEA Pozna 46.96 65.07 55.94% 66 
Andrzej Syrek 7.0WP 05431 INEA Pozna
2164Roman Budzik 12.0PM 04545S ALFA Gdynia 59.88 51.85 55.90% 64 
Jerzy Thiem 4.0WP 05459S  
2224Andrzej Aleksandrzak 12.0WP 01781S UKB Kleks I Szamotuy 48.23 63.62 55.87% 62 
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 UKB Kleks I Szamotuy
2334Katarzyna Pakszys 2.5KP 08907KJ  60.55 50.37 55.50% 60 
Justyna Stankiewicz 1.5WP 08804KJ  
2428Anna Sarniak 12.0MA 06909K PETRO ENERGOREM Pock 52.37 58.59 55.46% 58 
Sawomir Kolarz 2.5MA 07054  
255Jolanta Zitara 2.5WP 05544K Budowlani Chodzie 56.76 53.86 55.32% 56 
Rafa Junik 4.0WP 05079 Budowlani Chodzie
2614Piotr Jassem 4.0WP 05070J UKB Kleks I Szamotuy 55.62 55.00 55.31% 54 
Pawe Maecki 4.0WP 05213J Jolenta Gniezno
2770Damian Wroski 7.0ZP 02185 GRYF Szczecin 53.91 56.63 55.26% 52 
Micha Lewiski 7.0KP 03815 Chemik OLPP Bydgoszcz
2882Bogumi Wegner 7.0DS 01718 KS Konfeks I Legnica 53.92 56.56 55.23% 50 
Jerzy Rymwid 7.0WP 05366 Unia I Leszno
2931Leszek Kawski 4.0KP 03763 BIN Aleksandrw Kujawski 57.59 52.20 54.92% 48 
Mariusz Grabowski 4.0KP 09355  
304Tadeusz Kaczanowski 18.0LB 05084S Steinpol Ilanka 1 Rzepin 56.50 52.02 54.28% 46 
Jacek Szutowicz 12.0WP 04844 KAGOS-GOMAD Pozna
31125Stanisaw Drzymaa 4.0WP 04961S IOR II Pozna 55.82 52.68 54.26% 44 
Jacek Wdrychowicz 7.0WP 05489N Poznaska Asocjacja Brydowa
3274Waldemar Szelka 4.0OP 08450 ZKS I Opole 59.91 48.50 54.25% 42 
Maciej Wrczycki 12.0OP 01749 ZKS I Opole
3373Robert Pogorzelski 2.5WP 05326 Kemor Pia 56.06 50.79 53.45% 40 
Cezary Kmiecik 2.5WP 05118 Jagiellonka Pia
3487Jacek Lewandowski 7.0LD 05692S CKM d 50.82 55.74 53.26% 38 
Waldemar Skra 7.0LD 07114 CKM d
35133Marek Bukowski 2.5WP 04920 RCK Rogono 55.88 50.58 53.25% 36 
Jzef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogono
3661Wadysaw Tomasiak 12.0ZP 08350S MOKiS Dziwnw 55.08 51.28 53.20% 34 
Marek Zaborowski 12.0ZP 06150S ESKULAP Szczecin
37185Jan Adamczewski 7.0WP 04857N Budowlani I Pozna 57.36 48.75 53.09% 32 
Roman Kujawski 7.0WP 05156S Jolenta Gniezno
38107Zbigniew Halat 7.0LB 02262 Steinpol Ilanka 1 Rzepin 58.34 47.34 52.88% 30 
Krzysztof Rogoziski 12.0LB 02395 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
3932Wojciech Robiski 2.5WP 05350S Chaos Gniezno 55.92 49.79 52.88% 28 
Leszek Rosochowicz 4.0WP 05356 Chaos Gniezno
40130Cezary Serek 4.0WP 05374 Dbrwka Starka Pozna 55.85 49.78 52.84% 26 
Marcin Woniak 4.0WP 05519 Dbrwka Starka Pozna
41124Zdzisaw witek 12.0LB 02158 GSBS Gomad Gorzw 46.96 58.80 52.83% 24 
Ryszard Sakowicz 7.0LB 02121 GSBS Gomad Gorzw
42110Stanisaw Gobiowski 18.0DS 01318 Sygnity AZS Politechnika I Wroc56.42 48.79 52.64% 22 
Krzysztof Jassem 18.0WP 08979 KAGOS-GOMAD Pozna
43101Maciej Sobieralski 12.0WP 05400 Martyna Nielba Wgrowiec 47.26 57.96 52.57% 20 
Marek Szukaa 12.0WP 05446 Martyna Nielba Wgrowiec
44128Anna Urbanowicz 0.0WP brakK  56.21 48.66 52.47% 18 
Jerzy widerski 7.0ZP 06118S HETMAN Resko
4593Andrzej Kdzierski 2.5WP 05108 egrze Trefl Pozna 56.18 48.19 52.22% 16 
Mieczysaw Zaborowski 2.5WP 05533 egrze Trefl Pozna
46184Krzysztof Szymczak 2.5WP 07663 Prosna Kalisz 58.84 45.13 52.04% 14 
Sawomir Maciejewski 2.5WP 05203 Prosna Kalisz
4790Magorzata Pasternak 18.0SW 04823K SDK Hotel Senator RAF Starachow59.37 44.50 51.99% 12 
Zbigniew Sawicki 7.0KP 06085S  
48183Kryspin ykowski 4.0WP 05200 Limar Pozna 52.52 51.34 51.93% 10 
Bogusaw Matuszewski 4.0WP 05224 Limar Pozna
4921Grayna Busse 4.0WP 08485K UKB Kleks I Szamotuy 54.62 49.13 51.90% 8 
Ewa Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05352K UKB Kleks I Szamotuy
50126Ireneusz Gowacki 1.5MA 06325 GOK-cards Bielsk 46.40 57.38 51.85% 7 
Jacek Iwaski 2.5MA 06328 GOK-cards Bielsk
513Zdzisaw Borkowski 2.5LB 01940 SBS 1 Midzyrzecz 48.51 55.00 51.73% 6 
Andrzej Parmonik 2.5LB 07906 SBS 1 Midzyrzecz
52166Ryszard Lisewski 2.5WP 07713  56.29 46.99 51.67% 5 
Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Limar Pozna
53192Lech Warwocki 4.0LD 06355S semka Gostynin 51.64 51.48 51.56% 4 
Krzysztof Majkowski 2.5LD 03834 Kutnowski Dom Kultury
5488Piotr ak 7.0LD 07044 CONSUS 51.06 52.05 51.55% 3 
Zdzisaw Beling 12.0LD 05568 CONSUS
55190Waldemar Kozielewski 2.5LB 07895 SBS 1 Midzyrzecz 49.01 54.06 51.52% 2 
Cezary Szadkowski 12.0LB 02151N SBS 1 Midzyrzecz
5654Jan Borychowski 12.0LB 04906 GSBS Gomad Gorzw 47.57 55.44 51.48% 1 
Bogdan witek 7.0LB 05454 GSBS Gomad Gorzw
5713Krzysztof Cichy 1.5WP 04935 AZS AE Pozna 54.88 47.03 50.99%  
Bartomiej Czajka 1.5WP 04942 AZS AE Pozna
5823Adam Peszke 2.5WP 09006 System Pozna 53.61 47.37 50.51%  
Zbigniew Przybylczak 2.5WP 05338 System Pozna
5944Ewa Miszewska 18.0WP 06795K INEA Pozna 50.27 50.65 50.46%  
Stanisaw Zakrzewski 12.0WP 05534 INEA Pozna
60188Marta Machaliska 4.0WP 04812KJ UKB Kleks I Szamotuy 50.47 50.05 50.26%  
Wojciech Gawe 7.0DS 08203J Rag KS AZS Politechnika V Wroc
6194Wojciech Dolny 7.0KP 08241 Chemik OLPP Bydgoszcz 48.10 52.41 50.24%  
Jarosaw Michaowski 18.0KP 03847 Chemik OLPP Bydgoszcz
6281Franciszek widerski 7.0ZP 06117 KWIATEK Goleniw 52.50 47.88 50.21%  
Lechosaw Baziski 12.0ZP 05900S K-52 Szczecin
6363Tomasz Latos 4.0KP 03807 PAAK Bydgoszcz 50.37 49.85 50.11%  
Marek Gia 4.0KP 03707 PAAK Bydgoszcz
64193Alicja Dykier 2.5WP 04773KJ  49.66 50.51 50.08%  
Micha Nowaczyk 2.5WP 07678  
6549Grzegorz Jarzbek 1.5DS 11551J KS AZS Politechnika VII Wrocaw46.25 53.76 49.98%  
Pawe Podolski 1.0DS 11555J KS AZS Politechnika VIII Wroca
6683Andrzej Kaczorowski 2.5WP 05095 Dbrwka Amu Mera Pozna 46.44 53.49 49.93%  
Mateusz Andrzejewski 1.0WP 11441J Dbrwka Amu Mera Pozna
67111Zbigniew Ciereszko 4.0LB 01264 GSBS KONTRA Gra 48.64 51.20 49.91%  
Aleksander Poznysz 7.0DS 01577 KS Konfeks I Legnica
6843Magorzata Turska-Marcinowska 2.5DS 01705K KS AZS Politechnika III Wrocaw42.12 57.77 49.88%  
Adam Marcinowski 2.5DS 01483 KS AZS Politechnika III Wrocaw
6986Piotr Tuczyski 7.0WP 09146J Dbrwka Starka Pozna 52.70 46.97 49.85%  
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dbrwka Starka Pozna
7089Andrzej Czepnik 4.0WP 04944 Kemor Pia 55.23 43.75 49.54%  
Janusz Wygowski 7.0WP 05527 Jagiellonka Pia
7126Jerzy Gurzda 4.0WP 05038S Kemor Pia 53.44 45.51 49.51%  
Jerzy Michalicki 1.5WP 09518S NZBS Pia
72152Krzysztof ukaszewski 1.5WP 07741 Alpol Pozna 56.57 42.30 49.49%  
Waldemar Nowak 1.5WP 05280 Alpol Pozna
731Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR I Pozna 58.26 40.54 49.47%  
Piotr Boro 4.0WP 04903S IOR I Pozna
74142Ewa Mielcarzewicz 1.5WP 05242K System Pozna 55.04 43.72 49.42%  
Jerzy Bajka 4.0WP 04871S System Pozna
75104Ireneusz Jarosz 12.0KP 04788 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz 48.93 49.85 49.39%  
Adam Wujkw 12.0KP 04022 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz
767Wodzimierz Wala 18.0MP 02831S TS Wisa 50.39 48.32 49.37%  
Jerzy Pasich 4.0MP 02760S  
77186Barbara Radomska 1.0DS 10318KS KS Korpus I Wrocaw 47.31 51.43 49.35%  
Jan Sadowski 2.5DS 01615 KS Korpus Wrocaw
78143Judyta Goliska 1.5LB 01988KJ  48.16 49.84 48.99%  
Robert Karanowski 4.0LB 02018 GSBS Gomad Gorzw
79153Krzysztof Kufel 0.0WP brak  41.43 56.41 48.86%  
Jacek Kufel 1.0WP 12779  
8071Edward Stylski 7.0LB 02147S GSBS KKS Kodawa 51.84 45.63 48.76%  
Krzysztof Tumielewicz 7.0LB 02436 SBS 1 Midzyrzecz
816Przemysaw Kacprzak 1.0KP 12046  44.22 53.09 48.62%  
Wojciech Wjciak 4.0KP 04018  
82102Danuta Kazmucha 1.5WP 09138KJ Dbrwka Las Pozna 41.40 55.95 48.61%  
Joanna Maecka 0.5WP 10782KJ Dbrwka Las Pozna
83163Monika Weber 2.5DS 01717KJ  42.89 54.17 48.48%  
Piotr opusiewicz 1.5DS 08318J Rag KS AZS Politechnika V Wroc
84106Wodzimierz Reszelski 7.0ZP 05348S AMATOR Szczecin 43.07 53.82 48.40%  
Tomasz Jakbczak 1.5ZP 12269 AMATOR Szczecin
85141Marek Wichtowski 4.0LB 05491 SBS SWEDWOOD Zbszynek 46.70 49.51 48.09%  
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Martyna Nielba Wgrowiec
86191Piotr Klimacki 12.0LU 07891 ESERVICE LUBLIN 52.35 43.73 48.07%  
Ryszard Smejda 4.0ZP 02131 GRYF Szczecin
87108Jan Kudyba 4.0LB 02309S  42.79 53.42 48.07%  
Jan Stoklasek 2.5LB 02417 SBSZG MASTER Gogw
88171Andrzej Choniawko 12.0LB 01952 GSBS Gomad Gorzw 34.16 62.08 48.01%  
Ryszard Kubacki 4.0ZP 02046 VINETA Wolin
89146Stanisaw Kaszuba 2.5WP 05105S WCK Wacz 52.10 43.73 47.94%  
Wodzimierz Kozicki 4.0WP 05135 WCK Wacz
9046Krzysztof Gromadziski 1.0LB 01995 Steinpol Ilanka 2 Rzepin 48.28 47.59 47.94%  
Skarbimir Kozar 2.5LB 02040S Steinpol Ilanka 1 Rzepin
91148Aleksander Nowakowski 7.0WP 07591  44.47 51.28 47.85%  
Marek Sosiski 4.0WP 05404 Dbrwka Handom Pozna
9269Aleksandra Wolska 0.5PM 11815KJ  54.01 41.49 47.80%  
Radosaw Szczepaski 12.0KP 03960  
9352Pawe Szymonik 2.5LU 02157 AK LUBLIN 43.34 52.24 47.76%  
Adam Gacki 0.0DS 08169  
9410Jan Wodkowski 4.0WP 05507S Martyna Nielba Wgrowiec 40.36 55.27 47.75%  
Zdzisaw Romaniszyn 4.0PM 05354 FESTIWAL Supsk
9530Mirosaw Bubiek 12.0LB 02224S SBS SWEDWOOD Zbszynek 46.13 49.07 47.59%  
Ryszard Chmiel 7.0LB 02227S SBS SWEDWOOD Zbszynek
96149Marek Juszczak 2.5WP 05081 Goliniak Murowana Golina 51.40 43.63 47.55%  
Wodzimierz ysenko 2.5WP 05201S Goliniak Murowana Golina
97194Jerzy Rodziewicz 2.5WP 05351S Poznaska Asocjacja Brydowa 44.88 49.79 47.32%  
Andrzej Pietrkiewicz 4.0WP 05321 Dbrwka Amu Mera Pozna
98105Micha Kanikowski 4.0WP 05100N Budowlani I Pozna 41.00 53.42 47.17%  
Krzysztof Puciatycki 7.0WP 05342S Budowlani I Pozna
99121Edward Kaczmarek 12.0WP 05651 Prosna Kalisz 52.67 40.79 46.78%  
Janusz Zwierzyski 7.0WP 05548 Martyna Nielba Wgrowiec
100103Marek Gielnik 4.0WP 04994 Admira Pozna 44.46 48.59 46.51%  
Waldemar Ciesielczyk 1.5WP 04936 Admira Pozna
10133Jan Pdziski 0.5WP 10770M Dbrwka Kadet Pozna 49.41 43.55 46.51%  
Micha Hoffmann 0.5WP 10779J Dbrwka Junior Pozna
102132Piotr Suchodolski 0.0PM 13028 MERITUM Gdask 44.23 48.74 46.46%  
Bogumia Jakubowska 1.0WP 10424KS Takrys Oborniki
103181Anna Nosalska 4.0MA 06822K  45.77 47.14 46.45%  
Jacek Kostur 4.0MP 09423S  
10465Bolesaw Krzewski 7.0MA 06335 GOK-cards Bielsk 45.45 47.46 46.45%  
Mariusz Nowak 4.0MA 06343  
10548Marek Michalski 4.0DS 01498 KS Konfeks I Legnica 50.92 41.80 46.40%  
Dariusz Wincenty 7.0DS 01725 KS Konfeks I Legnica
10625Wodzimierz Bk 4.0WP 04878S IOR I Pozna 41.24 51.36 46.26%  
Janusz Idziak 0.0WP brak  
10768Bogdan Janota 2.5WP 05063S WKBS Wrzenia 48.29 43.85 46.09%  
Andrzej Stypczyski 1.5WP 05426 WKBS Wrzenia
108165Roland Godlewski 0.5PM 08618 MMTS Kwidzyn 48.77 43.31 46.06%  
Stanisaw Michaowski 7.0WP 05238S  
109131Wodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S Budowlani I Pozna 44.97 47.09 46.02%  
Romuald Mroziski 2.5WP 05263 Sokoy Pozna
110173Wadysaw Biernat 4.0LB 01936S  48.37 43.52 45.96%  
Marek Biernat 2.5LB 01935  
1119Henryk Duszyski 1.5WP 11424S egrze Karo Pozna 50.62 41.09 45.90%  
Adam Meller 4.0WP 05229S egrze Karo Pozna
112174Maciej Pilecki 1.5WP 09452 Jelonki I Ostrzeszw 44.89 46.77 45.82%  
Kazimierz Dujs 4.0WP 07737S Poznaska Asocjacja Brydowa
11350Andrzej Jeleniewski 12.0LB 02013 Steinpol Ilanka 1 Rzepin 50.83 40.53 45.72%  
Jarosaw Wachnowski 12.0LB 02166 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
114113Marek Grny 2.5WP 05004 egrze Trefl Pozna 46.16 45.17 45.67%  
Wodzimierz Robak 0.5WP 09118 ZEC Karolin
115109Maciej Mizerka 1.0WP 09283 Dbrwka Handom Pozna 49.28 41.96 45.65%  
Marek Woszczuk 4.0WP 05509 Dbrwka Handom Pozna
116170Mirosaw Bublewicz 4.0LB 01945 SBS 1 Midzyrzecz 40.27 50.77 45.48%  
Maciej Wierzbicki 4.0LB 07926 SBS 1 Midzyrzecz
1172Rafa Szymaski 4.0WP 05450 Dbrwka Amu Mera Pozna 45.22 45.66 45.44%  
Robert Szeklicki 2.5WP 05442 Dbrwka Amu Mera Pozna
11872Pawe Gruszczyski 2.5WP 05023 AZS AE Pozna 54.56 35.67 45.19%  
Wiesaw Bela 1.5WP 04884 AZS AE Pozna
119162Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR I Pozna 43.25 47.04 45.13%  
Ryszard Zieliski 1.5WP 05539 IOR I Pozna
1208Stefan Masternak 4.0WP 05222 System Pozna 41.11 49.11 45.08%  
Marek Piechociski 2.5WP 05318 System Pozna
12142Eugeniusz Krawczyk 7.0KP 03788  41.03 49.18 45.08%  
Roman Janczarek 4.0KP 03740  
12253Leszek Czarnobaj 2.5PM 04552 MMTS Kwidzyn 41.37 48.64 44.98%  
Boena Rybus 1.0PM 10817K MMTS Kwidzyn
123161Jerzy Grien 2.5WP 05018S DK Stokrotka Pozna 43.01 46.11 44.55%  
Ryszard Lewiski 0.5WP 10144 DK Stokrotka Pozna
12412Magorzata Czechowska 0.5MA 11283K  46.79 40.94 43.89%  
Krzysztof Buzaa 1.0WP 11423 Poznaska Asocjacja Brydowa
125127Andrzej Fronczak 18.0WM 04242 ZZBS-8 Olsztyn 40.73 46.37 43.53%  
Ziemowit Nowak 1.0WM 11681  
126129Wiesaw Paczkowski 4.0KP 03884 PAAK Bydgoszcz 39.94 45.40 42.65%  
Andrzej Grela 7.0KP 03714 PAAK Bydgoszcz
127123Bogdan Zadura 0.0WP 13096 Jelonki II Ostrzeszw 38.04 46.38 42.18%  
Wodzimierz Cebulski 0.0WP 13094 Jelonki II Ostrzeszw
12866Pawe cki 1.5KP 03824  44.71 39.52 42.13%  
Mirosaw Szparaga 4.0KP 03969  
12929Halina wich 4.0MP 02819KS BBB Team 34.29 49.26 41.72%  
Zbigniew Piwowoski 7.0SL 07540S Energetyk Jaworzno
13022Ryszard Konopka 7.0PM 04797S  34.34 49.15 41.69%  
Eugeniusz Seichter 7.0KP 03933S  
131122Stefan Bernat 4.0WP 04886S egrze Karo Pozna 42.46 40.31 41.39%  
Jan Meissner 2.5WP 10573N egrze Trefl Pozna
132151Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S  44.76 37.04 40.93%  
Andrzej Goygowski 2.5KP 12047  
13351Robert Cylwik 2.5ZP 06090 POLITECHNIKA Szczecin 42.50 37.82 40.18%  
Jacek Batg 4.0ZP 05893 POLITECHNIKA Szczecin
134112Micha Robak 2.5DS 01597 TETA KS AZS Politechnika IX Wro35.94 42.46 39.17%  
Mirosaw Fechner 2.5DS 01297 TETA KS AZS Politechnika IX Wro
13545Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Pozna 45.36 32.60 39.03%  
Jarosaw Lubczyski 4.0WP 05192 IOR I Pozna
136168Olga Jackiewicz 0.5PM 11806KJ  36.78 41.09 38.92%  
Agnieszka Chudy 0.5PM 11803KJ  
13792Dawid Murgaa 1.0WP 10280J UKB Kleks II Szamotuy 37.57 38.47 38.02%  
Sawomir Piechocki 2.5WP 08769 AZS AE Pozna
13811Magorzata Marczak 2.5WP 04815KJ UKB Kleks II Szamotuy 45.66 0.00 23.01%  
Juliusz Pawowski 2.5WP 04828J UKB Kleks II Szamotuy