2 sesja

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
1114Kazimierz Omernik 18.0PM 04665S ALFA Gdynia  69.33%
Wodzimierz Starkowski 18.0DS 01661 Sygnity AZS Politechnika I Wroc
2164Piotr Busse 12.0WP 04922 INEA Pozna  65.07%
Andrzej Syrek 7.0WP 05431 INEA Pozna
3189Jarosaw Ostrowski 4.0SL 03401J Piast Gliwice +1.13 64.69%
Micha Stefanw 4.0SL 02801J Piast Gliwice
424Andrzej Aleksandrzak 12.0WP 01781S UKB Kleks I Szamotuy  63.62%
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 UKB Kleks I Szamotuy
547Ewa Banaszkiewicz 12.0PK 07777K Elektromonta Rzeszw  62.09%
Dominik Filipowicz 12.0LD 05611 CONSUS
6171Andrzej Choniawko 12.0LB 01952 GSBS Gomad Gorzw  62.08%
Ryszard Kubacki 4.0ZP 02046 VINETA Wolin
785Wojciech Arczewski 18.0SW 02876 SDK Hotel Senator RAF Starachow  61.84%
Stanisaw Pajk 12.0SW 02966 SDK Hotel Senator RAF Starachow
862Adam Kozowski 7.0WP 03787 Jolenta Gniezno  61.69%
Pawe Siwiski 7.0WP 05386 Jolenta Gniezno
984Jakub Wojcieszek 2.5ZP 09550J TRZYNASTKA-LO XIII Szczecin  60.47%
Maurycy Biernat 4.0DS 08998J KS AZS Politechnika VII Wrocaw
10150Pawe Jassem 7.0WP 05069J INEA Pozna  59.32%
Piotr Zatorski 4.0WP 08158J INEA Pozna
1167Leszek Sztyrak 18.0WM 04842 Mrgowia SI Mrgowo  58.97%
Przemysaw Janiszewski 12.0WM 04108 Mrgowia SI Mrgowo
12172Rafa Gardzielewski 7.0WP 04985 INEA Pozna  58.96%
Pawe Kolwicz 7.0WP 05120 INEA Pozna
13124Zdzisaw witek 12.0LB 02158 GSBS Gomad Gorzw  58.80%
Ryszard Sakowicz 7.0LB 02121 GSBS Gomad Gorzw
1428Anna Sarniak 12.0MA 06909K PETRO ENERGOREM Pock  58.59%
Sawomir Kolarz 2.5MA 07054  
1541Micha Nowosadzki 12.0SL 04662J Piast Gliwice  58.25%
Marcin Pdziski 12.0WP 05314 Dbrwka Starka Pozna
16187Wiesaw Niciski 12.0LD 05730   +0.77 58.13%
Micha Rudnicki 4.0LD 05794 WZBS III Michalczyk i Prokop
17182Jerzy Sieracki 7.0WP 05378 Unia I Leszno +0.77 57.97%
Tomasz Wodarczak 7.0WP 05505 Unia I Leszno
18101Maciej Sobieralski 12.0WP 05400 Martyna Nielba Wgrowiec  57.96%
Marek Szukaa 12.0WP 05446 Martyna Nielba Wgrowiec
1943Magorzata Turska-Marcinowska 2.5DS 01705K KS AZS Politechnika III Wrocaw  57.77%
Adam Marcinowski 2.5DS 01483 KS AZS Politechnika III Wrocaw
20126Ireneusz Gowacki 1.5MA 06325 GOK-cards Bielsk  57.38%
Jacek Iwaski 2.5MA 06328 GOK-cards Bielsk
2170Damian Wroski 7.0ZP 02185 GRYF Szczecin  56.63%
Micha Lewiski 7.0KP 03815 Chemik OLPP Bydgoszcz
2282Bogumi Wegner 7.0DS 01718 KS Konfeks I Legnica +0.38 56.56%
Jerzy Rymwid 7.0WP 05366 Unia I Leszno
23153Krzysztof Kufel 0.0WP brak    56.41%
Jacek Kufel 1.0WP 12779  
24102Danuta Kazmucha 1.5WP 09138KJ Dbrwka Las Pozna  55.95%
Joanna Maecka 0.5WP 10782KJ Dbrwka Las Pozna
2587Jacek Lewandowski 7.0LD 05692S CKM d  55.74%
Waldemar Skra 7.0LD 07114 CKM d
2654Jan Borychowski 12.0LB 04906 GSBS Gomad Gorzw  55.44%
Bogdan witek 7.0LB 05454 GSBS Gomad Gorzw
2710Jan Wodkowski 4.0WP 05507S Martyna Nielba Wgrowiec  55.27%
Zdzisaw Romaniszyn 4.0PM 05354 FESTIWAL Supsk
2891Grzegorz Bajek 4.0DS 01220 KBS Piast II Luba +0.77 55.05%
Waldemar Siuda 7.0DS 01627 KBS Piast II Luba
293Zdzisaw Borkowski 2.5LB 01940 SBS 1 Midzyrzecz  55.00%
Andrzej Parmonik 2.5LB 07906 SBS 1 Midzyrzecz
3014Piotr Jassem 4.0WP 05070J UKB Kleks I Szamotuy  55.00%
Pawe Maecki 4.0WP 05213J Jolenta Gniezno
31169Tomasz Spodenkiewicz 7.0LD 05822 WZBS II Michalczyk i Prokop  54.46%
Andrzej Kozikowski 7.0LD 05670 WZBS II Michalczyk i Prokop
32163Monika Weber 2.5DS 01717KJ    54.17%
Piotr opusiewicz 1.5DS 08318J Rag KS AZS Politechnika V Wroc
33190Waldemar Kozielewski 2.5LB 07895 SBS 1 Midzyrzecz +0.77 54.06%
Cezary Szadkowski 12.0LB 02151N SBS 1 Midzyrzecz
345Jolanta Zitara 2.5WP 05544K Budowlani Chodzie  53.86%
Rafa Junik 4.0WP 05079 Budowlani Chodzie
35106Wodzimierz Reszelski 7.0ZP 05348S AMATOR Szczecin  53.82%
Tomasz Jakbczak 1.5ZP 12269 AMATOR Szczecin
3649Grzegorz Jarzbek 1.5DS 11551J KS AZS Politechnika VII Wrocaw  53.76%
Pawe Podolski 1.0DS 11555J KS AZS Politechnika VIII Wroca
3783Andrzej Kaczorowski 2.5WP 05095 Dbrwka Amu Mera Pozna  53.49%
Mateusz Andrzejewski 1.0WP 11441J Dbrwka Amu Mera Pozna
38105Micha Kanikowski 4.0WP 05100N Budowlani I Pozna  53.42%
Krzysztof Puciatycki 7.0WP 05342S Budowlani I Pozna
39108Jan Kudyba 4.0LB 02309S    53.42%
Jan Stoklasek 2.5LB 02417 SBSZG MASTER Gogw
40144Leszek Falkowski 7.0KP 03696 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz  53.11%
Jarosaw mieszek 7.0KP 03978 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz
416Przemysaw Kacprzak 1.0KP 12046   -0.58 53.09%
Wojciech Wjciak 4.0KP 04018  
42147Grayna Brewiak 18.0MA 08117K PETRO ENERGOREM Pock  53.01%
Rafa Jagniewski 18.0WP 05056 UNIA WINKHAUS Leszno
43125Stanisaw Drzymaa 4.0WP 04961S IOR II Pozna  52.68%
Jacek Wdrychowicz 7.0WP 05489N Poznaska Asocjacja Brydowa
4494Wojciech Dolny 7.0KP 08241 Chemik OLPP Bydgoszcz  52.41%
Jarosaw Michaowski 18.0KP 03847 Chemik OLPP Bydgoszcz
4552Pawe Szymonik 2.5LU 02157 AK LUBLIN  52.24%
Adam Gacki 0.0DS 08169  
4631Leszek Kawski 4.0KP 03763 BIN Aleksandrw Kujawski -0.19 52.20%
Mariusz Grabowski 4.0KP 09355  
47167Marta Maj 7.0LD 05701KJ WZBS II Michalczyk i Prokop  52.19%
Jakub Przerembski 4.0LD 05776 Jagieloski Orodek Kultury d
48145Zygmunt Grzegorczyk 4.0WP 05028N Budowlani I Pozna  52.17%
Jerzy Roszak 4.0WP 05357 Chaos Gniezno
4988Piotr ak 7.0LD 07044 CONSUS  52.05%
Zdzisaw Beling 12.0LD 05568 CONSUS
504Tadeusz Kaczanowski 18.0LB 05084S Steinpol Ilanka 1 Rzepin  52.02%
Jacek Szutowicz 12.0WP 04844 KAGOS-GOMAD Pozna
5164Roman Budzik 12.0PM 04545S ALFA Gdynia -0.77 51.85%
Jerzy Thiem 4.0WP 05459S  
52192Lech Warwocki 4.0LD 06355S semka Gostynin +0.77 51.48%
Krzysztof Majkowski 2.5LD 03834 Kutnowski Dom Kultury
53186Barbara Radomska 1.0DS 10318KS KS Korpus I Wrocaw +0.77 51.43%
Jan Sadowski 2.5DS 01615 KS Korpus Wrocaw
5425Wodzimierz Bk 4.0WP 04878S IOR I Pozna  51.36%
Janusz Idziak 0.0WP brak  
55183Kryspin ykowski 4.0WP 05200 Limar Pozna +0.77 51.34%
Bogusaw Matuszewski 4.0WP 05224 Limar Pozna
5627Aleksander Skop 4.0KP 03939 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz  51.30%
Krzysztof Brudka 12.0WP 07596 INEA Pozna
57148Aleksander Nowakowski 7.0WP 07591    51.28%
Marek Sosiski 4.0WP 05404 Dbrwka Handom Pozna
5861Wadysaw Tomasiak 12.0ZP 08350S MOKiS Dziwnw  51.28%
Marek Zaborowski 12.0ZP 06150S ESKULAP Szczecin
59111Zbigniew Ciereszko 4.0LB 01264 GSBS KONTRA Gra  51.20%
Aleksander Poznysz 7.0DS 01577 KS Konfeks I Legnica
6073Robert Pogorzelski 2.5WP 05326 Kemor Pia  50.79%
Cezary Kmiecik 2.5WP 05118 Jagiellonka Pia
61170Mirosaw Bublewicz 4.0LB 01945 SBS 1 Midzyrzecz  50.77%
Maciej Wierzbicki 4.0LB 07926 SBS 1 Midzyrzecz
6244Ewa Miszewska 18.0WP 06795K INEA Pozna  50.65%
Stanisaw Zakrzewski 12.0WP 05534 INEA Pozna
63133Marek Bukowski 2.5WP 04920 RCK Rogono  50.58%
Jzef Grewling 4.0WP 05017 RCK Rogono
64193Alicja Dykier 2.5WP 04773KJ   +0.77 50.51%
Micha Nowaczyk 2.5WP 07678  
6534Katarzyna Pakszys 2.5KP 08907KJ    50.37%
Justyna Stankiewicz 1.5WP 08804KJ  
66188Marta Machaliska 4.0WP 04812KJ UKB Kleks I Szamotuy +0.77 50.05%
Wojciech Gawe 7.0DS 08203J Rag KS AZS Politechnika V Wroc
67104Ireneusz Jarosz 12.0KP 04788 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz  49.85%
Adam Wujkw 12.0KP 04022 Chemik ORTIS MEGAZEC Bydgoszcz
6863Tomasz Latos 4.0KP 03807 PAAK Bydgoszcz  49.85%
Marek Gia 4.0KP 03707 PAAK Bydgoszcz
69143Judyta Goliska 1.5LB 01988KJ    49.84%
Robert Karanowski 4.0LB 02018 GSBS Gomad Gorzw
7032Wojciech Robiski 2.5WP 05350S Chaos Gniezno  49.79%
Leszek Rosochowicz 4.0WP 05356 Chaos Gniezno
71194Jerzy Rodziewicz 2.5WP 05351S Poznaska Asocjacja Brydowa +0.77 49.79%
Andrzej Pietrkiewicz 4.0WP 05321 Dbrwka Amu Mera Pozna
72130Cezary Serek 4.0WP 05374 Dbrwka Starka Pozna  49.78%
Marcin Woniak 4.0WP 05519 Dbrwka Starka Pozna
73141Marek Wichtowski 4.0LB 05491 SBS SWEDWOOD Zbszynek  49.51%
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Martyna Nielba Wgrowiec
7429Halina wich 4.0MP 02819KS BBB Team  49.26%
Zbigniew Piwowoski 7.0SL 07540S Energetyk Jaworzno
7542Eugeniusz Krawczyk 7.0KP 03788    49.18%
Roman Janczarek 4.0KP 03740  
7622Ryszard Konopka 7.0PM 04797S    49.15%
Eugeniusz Seichter 7.0KP 03933S  
7721Grayna Busse 4.0WP 08485K UKB Kleks I Szamotuy  49.13%
Ewa Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05352K UKB Kleks I Szamotuy
788Stefan Masternak 4.0WP 05222 System Pozna  49.11%
Marek Piechociski 2.5WP 05318 System Pozna
7930Mirosaw Bubiek 12.0LB 02224S SBS SWEDWOOD Zbszynek  49.07%
Ryszard Chmiel 7.0LB 02227S SBS SWEDWOOD Zbszynek
80110Stanisaw Gobiowski 18.0DS 01318 Sygnity AZS Politechnika I Wroc +0.34 48.79%
Krzysztof Jassem 18.0WP 08979 KAGOS-GOMAD Pozna
81185Jan Adamczewski 7.0WP 04857N Budowlani I Pozna +0.77 48.75%
Roman Kujawski 7.0WP 05156S Jolenta Gniezno
82132Piotr Suchodolski 0.0PM 13028 MERITUM Gdask  48.74%
Bogumia Jakubowska 1.0WP 10424KS Takrys Oborniki
83128Anna Urbanowicz 0.0WP brakK   +0.38 48.66%
Jerzy widerski 7.0ZP 06118S HETMAN Resko
8453Leszek Czarnobaj 2.5PM 04552 MMTS Kwidzyn  48.64%
Boena Rybus 1.0PM 10817K MMTS Kwidzyn
85103Marek Gielnik 4.0WP 04994 Admira Pozna  48.59%
Waldemar Ciesielczyk 1.5WP 04936 Admira Pozna
8674Waldemar Szelka 4.0OP 08450 ZKS I Opole  48.50%
Maciej Wrczycki 12.0OP 01749 ZKS I Opole
877Wodzimierz Wala 18.0MP 02831S TS Wisa  48.32%
Jerzy Pasich 4.0MP 02760S  
8893Andrzej Kdzierski 2.5WP 05108 egrze Trefl Pozna -0.58 48.19%
Mieczysaw Zaborowski 2.5WP 05533 egrze Trefl Pozna
8981Franciszek widerski 7.0ZP 06117 KWIATEK Goleniw  47.88%
Lechosaw Baziski 12.0ZP 05900S K-52 Szczecin
9046Krzysztof Gromadziski 1.0LB 01995 Steinpol Ilanka 2 Rzepin -0.58 47.59%
Skarbimir Kozar 2.5LB 02040S Steinpol Ilanka 1 Rzepin
9165Bolesaw Krzewski 7.0MA 06335 GOK-cards Bielsk  47.46%
Mariusz Nowak 4.0MA 06343  
9223Adam Peszke 2.5WP 09006 System Pozna -0.58 47.37%
Zbigniew Przybylczak 2.5WP 05338 System Pozna
93107Zbigniew Halat 7.0LB 02262 Steinpol Ilanka 1 Rzepin  47.34%
Krzysztof Rogoziski 12.0LB 02395 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
94181Anna Nosalska 4.0MA 06822K   +0.58 47.14%
Jacek Kostur 4.0MP 09423S  
95131Wodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S Budowlani I Pozna  47.09%
Romuald Mroziski 2.5WP 05263 Sokoy Pozna
96162Janusz Michalec 2.5WP 05235 IOR I Pozna  47.04%
Ryszard Zieliski 1.5WP 05539 IOR I Pozna
9713Krzysztof Cichy 1.5WP 04935 AZS AE Pozna  47.03%
Bartomiej Czajka 1.5WP 04942 AZS AE Pozna
98166Ryszard Lisewski 2.5WP 07713    46.99%
Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Limar Pozna
9986Piotr Tuczyski 7.0WP 09146J Dbrwka Starka Pozna  46.97%
Tomasz Metelski 7.0WP 05230 Dbrwka Starka Pozna
100174Maciej Pilecki 1.5WP 09452 Jelonki I Ostrzeszw  46.77%
Kazimierz Dujs 4.0WP 07737S Poznaska Asocjacja Brydowa
101123Bogdan Zadura 0.0WP 13096 Jelonki II Ostrzeszw  46.38%
Wodzimierz Cebulski 0.0WP 13094 Jelonki II Ostrzeszw
102127Andrzej Fronczak 18.0WM 04242 ZZBS-8 Olsztyn  46.37%
Ziemowit Nowak 1.0WM 11681  
103161Jerzy Grien 2.5WP 05018S DK Stokrotka Pozna  46.11%
Ryszard Lewiski 0.5WP 10144 DK Stokrotka Pozna
1042Rafa Szymaski 4.0WP 05450 Dbrwka Amu Mera Pozna  45.66%
Robert Szeklicki 2.5WP 05442 Dbrwka Amu Mera Pozna
10571Edward Stylski 7.0LB 02147S GSBS KKS Kodawa  45.63%
Krzysztof Tumielewicz 7.0LB 02436 SBS 1 Midzyrzecz
10626Jerzy Gurzda 4.0WP 05038S Kemor Pia  45.51%
Jerzy Michalicki 1.5WP 09518S NZBS Pia
107129Wiesaw Paczkowski 4.0KP 03884 PAAK Bydgoszcz  45.40%
Andrzej Grela 7.0KP 03714 PAAK Bydgoszcz
108113Marek Grny 2.5WP 05004 egrze Trefl Pozna  45.17%
Wodzimierz Robak 0.5WP 09118 ZEC Karolin
109184Krzysztof Szymczak 2.5WP 07663 Prosna Kalisz  45.13%
Sawomir Maciejewski 2.5WP 05203 Prosna Kalisz
11090Magorzata Pasternak 18.0SW 04823K SDK Hotel Senator RAF Starachow +0.38 44.50%
Zbigniew Sawicki 7.0KP 06085S  
11168Bogdan Janota 2.5WP 05063S WKBS Wrzenia  43.85%
Andrzej Stypczyski 1.5WP 05426 WKBS Wrzenia
11289Andrzej Czepnik 4.0WP 04944 Kemor Pia  43.75%
Janusz Wygowski 7.0WP 05527 Jagiellonka Pia
113191Piotr Klimacki 12.0LU 07891 ESERVICE LUBLIN +0.77 43.73%
Ryszard Smejda 4.0ZP 02131 GRYF Szczecin
114146Stanisaw Kaszuba 2.5WP 05105S WCK Wacz  43.73%
Wodzimierz Kozicki 4.0WP 05135 WCK Wacz
115142Ewa Mielcarzewicz 1.5WP 05242K System Pozna  43.72%
Jerzy Bajka 4.0WP 04871S System Pozna
116149Marek Juszczak 2.5WP 05081 Goliniak Murowana Golina  43.63%
Wodzimierz ysenko 2.5WP 05201S Goliniak Murowana Golina
11733Jan Pdziski 0.5WP 10770M Dbrwka Kadet Pozna  43.55%
Micha Hoffmann 0.5WP 10779J Dbrwka Junior Pozna
118173Wadysaw Biernat 4.0LB 01936S    43.52%
Marek Biernat 2.5LB 01935  
119165Roland Godlewski 0.5PM 08618 MMTS Kwidzyn  43.31%
Stanisaw Michaowski 7.0WP 05238S  
120112Micha Robak 2.5DS 01597 TETA KS AZS Politechnika IX Wro  42.46%
Mirosaw Fechner 2.5DS 01297 TETA KS AZS Politechnika IX Wro
121152Krzysztof ukaszewski 1.5WP 07741 Alpol Pozna  42.30%
Waldemar Nowak 1.5WP 05280 Alpol Pozna
122109Maciej Mizerka 1.0WP 09283 Dbrwka Handom Pozna  41.96%
Marek Woszczuk 4.0WP 05509 Dbrwka Handom Pozna
12348Marek Michalski 4.0DS 01498 KS Konfeks I Legnica  41.80%
Dariusz Wincenty 7.0DS 01725 KS Konfeks I Legnica
12469Aleksandra Wolska 0.5PM 11815KJ    41.49%
Radosaw Szczepaski 12.0KP 03960  
1259Henryk Duszyski 1.5WP 11424S egrze Karo Pozna  41.09%
Adam Meller 4.0WP 05229S egrze Karo Pozna
126168Olga Jackiewicz 0.5PM 11806KJ    41.09%
Agnieszka Chudy 0.5PM 11803KJ  
12712Magorzata Czechowska 0.5MA 11283K    40.94%
Krzysztof Buzaa 1.0WP 11423 Poznaska Asocjacja Brydowa
128121Edward Kaczmarek 12.0WP 05651 Prosna Kalisz  40.79%
Janusz Zwierzyski 7.0WP 05548 Martyna Nielba Wgrowiec
1291Jadwiga Nowak 7.0WP 05279KN IOR I Pozna  40.54%
Piotr Boro 4.0WP 04903S IOR I Pozna
13050Andrzej Jeleniewski 12.0LB 02013 Steinpol Ilanka 1 Rzepin  40.53%
Jarosaw Wachnowski 12.0LB 02166 Steinpol Ilanka 1 Rzepin
131122Stefan Bernat 4.0WP 04886S egrze Karo Pozna  40.31%
Jan Meissner 2.5WP 10573N egrze Trefl Pozna
13266Pawe cki 1.5KP 03824   -0.58 39.52%
Mirosaw Szparaga 4.0KP 03969  
13392Dawid Murgaa 1.0WP 10280J UKB Kleks II Szamotuy  38.47%
Sawomir Piechocki 2.5WP 08769 AZS AE Pozna
13451Robert Cylwik 2.5ZP 06090 POLITECHNIKA Szczecin  37.82%
Jacek Batg 4.0ZP 05893 POLITECHNIKA Szczecin
135151Eugeniusz Furs 2.5KP 03702S    37.04%
Andrzej Goygowski 2.5KP 12047  
13672Pawe Gruszczyski 2.5WP 05023 AZS AE Pozna  35.67%
Wiesaw Bela 1.5WP 04884 AZS AE Pozna
13745Dariusz Kurzawski 2.5WP 05166 AZS AE Pozna  32.60%
Jarosaw Lubczyski 4.0WP 05192 IOR I Pozna