Strona ci�gle w przygotowaniu.
W rozgrywkach kadry wzie�o udzia� 6 par kadry junior�w m�odszych (numery startowe 1-6) oraz 6 par kady U-26.
14 meczy w dobranch przez selekcjonera teamach
Poni�ej znajduj� si� wyniki VP oraz klasyfikacja butlera
Wyniki VP:
M Nr Para VP I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII XIV
1 14 Piotrowski - Wasiak 255 25 20 19 16 19 25 15 23 16 21 14 10 16 16
2 1 Iga - Machno 232 19 16 16 14 11 7 21 20 14 20 18 21 14 21
3 11 Nowosadzki - Wiankowski227 11 14 14 14 19 14 15 10 25 18 16 20 22 15
4 3 Krawczyk - Tuczyski 219 4 16 24 14 20 23 10 16 14 20 18 23 8 9
5 12 Nawrocki - Sikora J. 215 19 22 19 16 10 16 20 7 3 9 17 20 22 15
6 13 Gua - Taczewski 215 25 14 6 16 10 16 20 7 25 18 16 10 16 16
7 15 Betley - Sikora M. 215 19 20 14 16 16 25 15 23 3 9 17 9 14 15
8 2 Jassem - Zatorski 206 11 8 11 16 20 23 10 16 11 12 12 21 14 21
9 6 Niajko - Wojcieszek 206 19 8 24 14 14 7 21 20 19 10 13 7 16 14
10 16 Grski - Franiewski 199 11 22 6 16 16 14 15 10 16 21 14 9 14 15
11 5 Gazka - Kruszewski 163 11 10 16 14 14 3 9 14 11 12 12 7 16 14
12 4 Mroczkowski - mieszko158 4 10 11 14 11 3 9 14 19 10 13 23 8 9

Butler:

Wyniki koncowe

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Sesja 3Sesja 4Sesja 5Sesja 6Sesja 7Sesja 8Sesja 9Sesja 10Sesja 11Sesja 12Sesja 13Sesja 14Wynik PKLPDF
111Micha Nowosadzki 12.0SL 04662J Piast Gliwice 1.00 18.60-26.80 -7.80 10.80 16.20 18.60 -8.20 40.00 -4.20 2.60 17.00 31.40-22.40 86.8  
Piotr Wiankowski 12.0PM 04740J AZS PG - MOSiR Sopot
214Przemysaw Piotrowski 7.0PM 04683J AZS PG - MOSiR Sopot 17.00 36.65 6.00-19.60 10.20 18.80-18.60 8.20 1.80 4.60 -2.20 -5.20 16.20 1.00 74.8  
Artur Wasiak 12.0MA 05859J AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE
31Bartomiej Iga 7.0MP 02667J CKiS Skawina I 20.80 37.85-14.60 3.60-10.20-42.40 16.20 8.20 -1.80 8.60 13.00 7.20 -5.20 31.80 73.0  
Artur Machno 7.0MP 02732J CKiS Skawina I
42Pawe Jassem 7.0WP 05069J INEA Pozna -8.60-11.55 -6.00 7.80 18.60 42.40 12.40 9.00 3.80-13.60 1.80 15.80 1.80 -4.40 69.2  
Piotr Zatorski 4.0WP 08158J INEA Pozna
515Jan Betley 4.0MA 07779J AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE 8.60-15.90 14.60 19.40 11.00 32.40 18.40 27.20-40.00 -4.60 -3.20 -7.20 8.00-17.00 51.7  
Maciej Sikora 7.0MA 06925J AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE
613Artur Gua 7.0SL 03184J Piast Gliwice 42.20-37.85 0.40-15.40-18.60 19.00 32.20-27.20 12.60 13.60 2.20-17.00 -8.00 4.20 2.3  
Mikoaj Taczewski 7.0SL 03549 Piast Gliwice
712Piotr Nawrocki 12.0MA 06815J Spjnia II Warszawa 5.20 18.45 5.40 -3.60 -1.20-16.20-12.40 -8.20-12.60-22.20 11.20 5.20 0.20 17.00 -13.7  
Jan Sikora 12.0MA 06924J AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE
86Sawomir Niajko 2.5ZP 11104J TRZYNASTKA-LO XIII Szczecin -1.00-18.45 -0.40 19.60-11.00 6.40 8.60 12.60 -3.80 -8.80-11.20-32.20 5.20 -1.00 -35.4  
Jakub Wojcieszek 2.5ZP 09550J TRZYNASTKA-LO XIII Szczecin
94Mateusz Mroczkowski 2.5SL 07378J Silesia III Gliwice -42.20 15.90 -5.40-26.60-10.80-18.80-16.20 5.60 21.20 -8.60 3.20 32.20 -0.20 4.40 -46.3  
Adam mieszko 2.5SL 07415J Silesia III Gliwice
1016Micha Grski 4.0PM 04783J AZS PG - MOSiR Sopot -20.80 11.55-41.60 26.60 -7.00-19.00-18.40-12.60 4.20 22.20 -2.60-15.80-16.20 22.40 -67.0  
Piotr Franiewski 2.5PM 04778J AZS PG - MOSiR Sopot
115Karol Gazka 4.0MA 06598J AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA -5.20-36.65 26.80 15.40 7.00-32.40 -8.60 -9.00-21.20 4.20-13.00-11.80 -1.80 -4.20 -90.4  
Piotr Kruszewski 4.0MA 06722J AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
123Joanna Krawczyk 7.0MA 03274KJ AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE-17.00-18.60 41.60-19.40 1.20 -6.40-32.20 -5.60 -4.20 8.80 -1.80 11.80-31.40-31.80-105.0  
Piotr Tuczyski 7.0WP 09146J Dbrwka Starka Pozna