Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
5379
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Eliminacje do Mistrzostw Par MAXY

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Wynik PKLPDF
115Arkadiusz Majcher 0.5SW 09357M Suport Zameczek Kielce 60.3263.6261.97%  
Maciej Dąbrowski 1.0SW 08455M Suport Zameczek Kielce
231Paweł Jassem 2.5WP 05069M UKB Szamotuły 72.7149.6361.17%  
Paweł Małecki 2.5WP 05213J UKB Szamotuły
31Cristina Giampietro 0.0GERbrakKJ  57.5858.4758.02%  
Felix Zimmermann 0.0GERbrakJ  
417Maciej Sikora 4.0MA 06925J AZS UW TG 51.4264.5157.97%  
Piotr Butryn 2.5MA 07782J AZS UW TG
533Łukasz Gaweł 1.5DS 09562J AZS Polit.XIV Wrocław 57.6057.9757.78%  
Piotr Zatorski 1.5DS 08158J AZS Polit.Wrocław
65Tomasz Kapera 1.5SL 03238J BUKS MDK MOSM III Bytom 56.8358.5457.68%  
Mateusz Mroczkowski 1.5SL 07378J BUKS MDK MOSM III Bytom
712Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły -051.9863.2557.61%  
Agnieszka Kamińska 0.0MP 09035KM UKS Jocker Oświęcim
822Mateusz Magdoń 1.5LB 02066J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna 58.0456.8757.45%  
Piotr Tuczyński 1.5WP 09146J UKB Dąbrówka Poznań
921Angelika Ferrer-Lopez 2.5MP 02635KJ CKiS Skawina II 55.8459.0757.45%  
Grzegorz Sikorski 1.5MP 02792J CKiS Skawina II
102Michał Stefanów 2.5SL 02801J Piast II Gliwice -060.0553.5856.81%  
Piotr Jassem 2.5WP 05070J Orła Białego I Poznań
1128Rafał Parkitny 0.5SL 09876M Szombierki-Relaks Bytom 62.7050.5656.63%  
Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK-MOSM III Bytom
1225Izabela Weinhold 1.0SL 07428KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom 48.0564.3856.21%  
Agnieszka Łuczak 1.0SL 07349KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom
1335Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna 58.9451.9155.43%  
Ilia Szpuntow 1.5LB 08911J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
147Paweł Różański 0.5LB 10173J OSiR Młodzik Skwierzyna 47.5460.5354.04%  
Jan Szpuntow 0.0LB 10171J OSiR Młodzik Skwierzyna
1516Grzegorz Andrzejowski 1.0MP 07232J MKS KSOS Kraków 51.3956.0053.70%  
Tomasz Daniel 0.5MP 07223J  
1630Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły 55.2249.2052.21%  
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
173Agnieszka Szczypczyk 0.5MP 10084KM  47.8855.9051.89%  
Jakub Wojcieszek 1.0ZP 09550J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin
1832Kamila Wesołowska 1.0MP 02838KJ UKS Jocker Oświęcim 50.0650.6950.37%  
Justyna Żmuda 0.5MP 10085KM CKiS Skawina III
1914Bartłomiej Igła 2.5MP 02667J CKiS Skawina I 49.6851.0650.37%  
Artur Machno 2.5MP 02732J CKiS Skawina I
2036Adam Śmieszkoł 1.5SL 07415M BUKS MDK-MOSM III Bytom 52.0047.2949.64%  
Jakub Ogonowski 1.0SL 07383J BUKS MDK-MOSM III Bytom
2110Łukasz Kostek 0.5MP 02695J  45.2152.9849.09%  
Mikołaj Haich 1.0MP 07404J  
2211Katarzyna Bąk 0.0MP 09051KM UKS Jocker Oświęcim 54.2443.6848.96%  
Małgorzata Sklarek 0.0MP 09065KM UKS Jocker Oświęcim
238Robert Szulc 0.5LB 08995J OSiR Młodzik Skwierzyna 50.2145.7847.99%  
Bartosz Karmonik 0.0LB 10168M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
2418Ewa Maksymiuk 0.0SW 09359KM Suport Zameczek Kielce 48.3247.0947.70%  
Monika Maksymiuk 0.0SW 09360KM Suport Zameczek Kielce
2526Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły 47.3147.6947.50%  
Jan Pędziński 0.0WP 10770M UKB Dąbrówka III Poznań
264Maciej Bielawski 0.5ZP 09549J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin 43.4651.2747.37%  
Sławomir Nijako 1.0ZP brak  
2719Dominik Guertzen 0.0GERbrakJ  40.4452.9246.68%  
Marie Eggelig 0.0GERbrakKJ  
2813Grzegorz Dubec 0.0LB 10172M GSBS SOKSiR 2 Skwierzyna 51.1537.0444.10%  
Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
2934Stanisław Adamek 0.0WP 09984J UKB II Szamotuły 42.9539.8041.38%  
Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB II Szamotuły
306Mateusz Nawrot 0.0LB 09045M OSiR Młodzik Skwierzyna 37.0543.3540.20%  
Bartłomiej Śniadecki 0.0LB 08996M OSiR Młodzik Skwierzyna
3123Magdalena Szulc 0.5LB 02155KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna 46.7331.9439.34%  
Irmina Stróżewska 0.5LB 02145KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
3224Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB II Szamotuły 30.4845.4437.96%  
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB II Szamotuły
3329Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna 36.8219.4028.11%  
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
3420Sonia Lobert 0.0WP brak  23.7121.9322.82%  
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB II Szamotuły