Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
1834
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Wyniki sesja I

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
131Paweł Jassem 2.5WP 05069M UKB Szamotuły  72.63%
Paweł Małecki 2.5WP 05213J UKB Szamotuły
228Rafał Parkitny 0.5SL 09876M Szombierki-Relaks Bytom  62.66%
Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK-MOSM III Bytom
315Arkadiusz Majcher 0.5SW 09357M Suport Zameczek Kielce  60.28%
Maciej Dąbrowski 1.0SW 08455M Suport Zameczek Kielce
42Michał Stefanów 2.5SL 02801J Piast II Gliwice -0 -0.28 60.01%
Piotr Jassem 2.5WP 05070J Orła Białego I Poznań
535Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  58.91%
Ilia Szpuntow 1.5LB 08911J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
622Mateusz Magdoń 1.5LB 02066J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  58.01%
Piotr Tuczyński 1.5WP 09146J UKB Dąbrówka Poznań
733Łukasz Gaweł 1.5DS 09562J AZS Polit.XIV Wrocław  57.57%
Piotr Zatorski 1.5DS 08158J AZS Polit.Wrocław
81Cristina Giampietro 0.0GERbrakKJ    57.55%
Felix Zimmermann 0.0GERbrakJ  
95Tomasz Kapera 1.5SL 03238J BUKS MDK MOSM III Bytom  56.81%
Mateusz Mroczkowski 1.5SL 07378J BUKS MDK MOSM III Bytom
1021Angelika Ferrer-Lopez 2.5MP 02635KJ CKiS Skawina II  55.81%
Grzegorz Sikorski 1.5MP 02792J CKiS Skawina II
1130Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły  55.20%
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
1211Katarzyna Bąk 0.0MP 09051KM UKS Jocker Oświęcim  54.22%
Małgorzata Sklarek 0.0MP 09065KM UKS Jocker Oświęcim
1336Adam Śmieszkoł 1.5SL 07415M BUKS MDK-MOSM III Bytom  51.99%
Jakub Ogonowski 1.0SL 07383J BUKS MDK-MOSM III Bytom
1412Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły -0 -0.83 51.97%
Agnieszka Kamińska 0.0MP 09035KM UKS Jocker Oświęcim
1517Maciej Sikora 4.0MA 06925J AZS UW TG  51.42%
Piotr Butryn 2.5MA 07782J AZS UW TG
1616Grzegorz Andrzejowski 1.0MP 07232J MKS KSOS Kraków  51.38%
Tomasz Daniel 0.5MP 07223J  
1713Grzegorz Dubec 0.0LB 10172M GSBS SOKSiR 2 Skwierzyna  51.14%
Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
188Robert Szulc 0.5LB 08995J OSiR Młodzik Skwierzyna  50.21%
Bartosz Karmonik 0.0LB 10168M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
1932Kamila Wesołowska 1.0MP 02838KJ UKS Jocker Oświęcim  50.05%
Justyna Żmuda 0.5MP 10085KM CKiS Skawina III
2014Bartłomiej Igła 2.5MP 02667J CKiS Skawina I  49.67%
Artur Machno 2.5MP 02732J CKiS Skawina I
2118Ewa Maksymiuk 0.0SW 09359KM Suport Zameczek Kielce  48.32%
Monika Maksymiuk 0.0SW 09360KM Suport Zameczek Kielce
2225Izabela Weinhold 1.0SL 07428KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom  48.06%
Agnieszka Łuczak 1.0SL 07349KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom
233Agnieszka Szczypczyk 0.5MP 10084KM    47.89%
Jakub Wojcieszek 1.0ZP 09550J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin
247Paweł Różański 0.5LB 10173J OSiR Młodzik Skwierzyna  47.55%
Jan Szpuntow 0.0LB 10171J OSiR Młodzik Skwierzyna
2526Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły  47.32%
Jan Pędziński 0.0WP 10770M UKB Dąbrówka III Poznań
2623Magdalena Szulc 0.5LB 02155KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  46.75%
Irmina Stróżewska 0.5LB 02145KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
2710Łukasz Kostek 0.5MP 02695J    45.23%
Mikołaj Haich 1.0MP 07404J  
284Maciej Bielawski 0.5ZP 09549J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin  43.49%
Sławomir Nijako 1.0ZP brak  
2934Stanisław Adamek 0.0WP 09984J UKB II Szamotuły  42.97%
Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB II Szamotuły
3019Dominik Guertzen 0.0GERbrakJ    40.47%
Marie Eggelig 0.0GERbrakKJ  
316Mateusz Nawrot 0.0LB 09045M OSiR Młodzik Skwierzyna  37.10%
Bartłomiej Śniadecki 0.0LB 08996M OSiR Młodzik Skwierzyna
3229Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna  36.86%
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
3324Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB II Szamotuły  30.55%
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB II Szamotuły
3420Sonia Lobert 0.0WP brak    23.81%
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB II Szamotuły