Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
1838
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Wyniki sesja 2

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
117Maciej Sikora 4.0MA 06925J AZS UW TG  64.46%
Piotr Butryn 2.5MA 07782J AZS UW TG
225Izabela Weinhold 1.0SL 07428KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom  64.33%
Agnieszka Łuczak 1.0SL 07349KM BUKS MDK-MOSM IV Bytom
315Arkadiusz Majcher 0.5SW 09357M Suport Zameczek Kielce  63.57%
Maciej Dąbrowski 1.0SW 08455M Suport Zameczek Kielce
412Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły -0  63.20%
Agnieszka Kamińska 0.0MP 09035KM UKS Jocker Oświęcim
57Paweł Różański 0.5LB 10173J OSiR Młodzik Skwierzyna  60.50%
Jan Szpuntow 0.0LB 10171J OSiR Młodzik Skwierzyna
621Angelika Ferrer-Lopez 2.5MP 02635KJ CKiS Skawina II  59.04%
Grzegorz Sikorski 1.5MP 02792J CKiS Skawina II
75Tomasz Kapera 1.5SL 03238J BUKS MDK MOSM III Bytom  58.50%
Mateusz Mroczkowski 1.5SL 07378J BUKS MDK MOSM III Bytom
81Cristina Giampietro 0.0GERbrakKJ    58.43%
Felix Zimmermann 0.0GERbrakJ  
933Łukasz Gaweł 1.5DS 09562J AZS Polit.XIV Wrocław  57.94%
Piotr Zatorski 1.5DS 08158J AZS Polit.Wrocław
1022Mateusz Magdoń 1.5LB 02066J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  56.85%
Piotr Tuczyński 1.5WP 09146J UKB Dąbrówka Poznań
1116Grzegorz Andrzejowski 1.0MP 07232J MKS KSOS Kraków  55.98%
Tomasz Daniel 0.5MP 07223J  
123Agnieszka Szczypczyk 0.5MP 10084KM    55.89%
Jakub Wojcieszek 1.0ZP 09550J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin
132Michał Stefanów 2.5SL 02801J Piast II Gliwice -0  53.57%
Piotr Jassem 2.5WP 05070J Orła Białego I Poznań
1410Łukasz Kostek 0.5MP 02695J    52.97%
Mikołaj Haich 1.0MP 07404J  
1519Dominik Guertzen 0.0GERbrakJ    52.91%
Marie Eggelig 0.0GERbrakKJ  
1635Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  51.91%
Ilia Szpuntow 1.5LB 08911J GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
174Maciej Bielawski 0.5ZP 09549J LO 13 - TRZYNASTKA Szczecin  51.27%
Sławomir Nijako 1.0ZP brak  
1814Bartłomiej Igła 2.5MP 02667J CKiS Skawina I  51.05%
Artur Machno 2.5MP 02732J CKiS Skawina I
1932Kamila Wesołowska 1.0MP 02838KJ UKS Jocker Oświęcim  50.69%
Justyna Żmuda 0.5MP 10085KM CKiS Skawina III
2028Rafał Parkitny 0.5SL 09876M Szombierki-Relaks Bytom  50.56%
Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK-MOSM III Bytom
2131Paweł Jassem 2.5WP 05069M UKB Szamotuły  49.64%
Paweł Małecki 2.5WP 05213J UKB Szamotuły
2230Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły  49.20%
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
2326Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły  47.70%
Jan Pędziński 0.0WP 10770M UKB Dąbrówka III Poznań
2436Adam Śmieszkoł 1.5SL 07415M BUKS MDK-MOSM III Bytom  47.31%
Jakub Ogonowski 1.0SL 07383J BUKS MDK-MOSM III Bytom
2518Ewa Maksymiuk 0.0SW 09359KM Suport Zameczek Kielce  47.10%
Monika Maksymiuk 0.0SW 09360KM Suport Zameczek Kielce
268Robert Szulc 0.5LB 08995J OSiR Młodzik Skwierzyna  45.80%
Bartosz Karmonik 0.0LB 10168M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
2724Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB II Szamotuły  45.46%
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB II Szamotuły
2811Katarzyna Bąk 0.0MP 09051KM UKS Jocker Oświęcim  43.69%
Małgorzata Sklarek 0.0MP 09065KM UKS Jocker Oświęcim
296Mateusz Nawrot 0.0LB 09045M OSiR Młodzik Skwierzyna  43.38%
Bartłomiej Śniadecki 0.0LB 08996M OSiR Młodzik Skwierzyna
3034Stanisław Adamek 0.0WP 09984J UKB II Szamotuły  39.84%
Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB II Szamotuły
3113Grzegorz Dubec 0.0LB 10172M GSBS SOKSiR 2 Skwierzyna  37.09%
Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna
3223Magdalena Szulc 0.5LB 02155KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna  32.01%
Irmina Stróżewska 0.5LB 02145KJ GSBS SOKSiR 1 Skwierzyna
3320Sonia Lobert 0.0WP brak    22.02%
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB II Szamotuły
3429Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna  19.50%
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS SOKSiR 3 Skwierzyna