Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Nasz Sponsor M1


Nasz Sponsor Axe-Consulting
Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Odwiedziło nas:
5573
gości
Wyniki z innych imprez


Wyniki na

http://atos.wmid.amu.edu.pl/~d138490

Wyniki Otwartych Mistrzostw

Handlowcow

2.X.2005

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Wynik PKLPDF
112Jan Borychowski 7.0WP 04906 Jolenta BOŚ Gniezno 664.7557.2861.61%10  
Bogdan Świątek 7.0WP 05454 Jolenta BOŚ Gniezno
218Stanisław Janik 12.0WP 05059 Piast Piła +1.09 662.0258.6060.58% 8  
Janusz Zwierzyński 4.0WP 05548 Piast Piła
310Leszek Kwiatkowski 7.0MP 02509S Sakura Kraków +0.91 555.2364.9259.31% 7  
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Piast Piła
44Jerzy Mścisz 12.0WP 05264S Amu Mera Poznań +0.91 557.7560.8459.05% 6  
Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR Poznań
515Ewa Rodziewicz-Bielewicz 2.5WP 05352K Bez Nazwy Poznań 559.0956.6658.07% 5  
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 Bez Nazwy Poznań
63Jan Adamczewski 7.0WP 04857S Budowlani Poznań 446.8266.8155.24% 4  
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489S IOR Poznań
724Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Żegrze Pik Poznań +1.33 664.5740.3854.39% 3  
Andrzej Latanowicz 2.5WP 05174 Żegrze Pik Poznań
87Alina Arndt-Kufel 0.0WP brakK 552.0956.1353.79% 2  
Jacek Kufel 0.0WP brak  
96Wojciech Sosiński 0.0WP 11432 PAB Poznań +0.91 552.5950.5351.72% 1  
Krzysztof Buzała 0.0WP 11423 PAB Poznań
105Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły 449.9353.0451.24%  
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
1111Włodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S Żegrze Pik Poznań 558.1440.9750.91%  
Ryszard Pałasz 4.0WP 10533 Acol Konin
1213Bogusław Matuszewski 2.5WP 05224 Żegrze Pik Poznań 446.1654.2849.58%  
Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań
132Jerzy Luksteid 2.5WP 05193S PAB Poznań +0.91 449.6446.9248.49%  
Zbigniew Jaśniaczyk 1.5WP 05072  
141Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły 446.0249.6147.53%  
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły
1517Aleksandra Górska 0.5WP 09135KJ UKB Dąbrówka Poznań 446.0048.9347.23%  
Danuta Kazmucha 0.5WP 09138KJ UKB Dąbrówka Poznań
1622Andrzej Kucharski 2.5WP 05152S Żegrze Karo Poznań +0.91 445.5248.8846.94%  
Zygfryd Banecki 1.5WP 04872S Żegrze Karo Poznań
1720Leszek Nowakowski 0.0WP 10443S Wojciech Gniezno +0.91 338.0756.5045.83%  
Jarosław Frąckowiak 2.5KP 03698 Paker Rogowo
1816Jacek Gadomski 0.0WP brak  +0.91 447.0943.4445.56%  
Piotr Stanikowski 0.0WP 11400J PAB Poznań
1921Krzysztof Wośkowiak 4.0WP 05517  446.3443.6545.21%  
Piotr Jassem 2.5WP 05070J UKB Szamotuły
2019Jerzy Rodziewicz 1.5WP 05351S PAB Poznań 442.0746.3143.85%  
Marcin Rodziewicz 0.5WP 09038J PAB Poznań
219Barbara Lewińska 0.0WP 10145K PAB Poznań 440.0745.0942.18%  
Ryszard Lewiński 0.0WP 10144 PAB Poznań
228Dawid Murgała 0.5WP 10280J UAM WMI Poznań +0.91 550.8229.5141.85%  
Marcin Bernatowicz 0.5WP 09075J Pro-Gramy Poznań
2314Michał Czapliński 0.0WP 09129J UKB Dąbrówka II Poznań +0.91 339.8242.2040.82%  
Karolina Dostatnia 0.0WP 09131KM UKB Dąbrówka II Poznań