Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Nasz Sponsor M1


Nasz Sponsor Axe-Consulting
Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Odwiedziło nas:
2674
gości
Wyniki z innych imprez


http://atos.wmid.amu.edu.pl/~d138490

Wyniki Otwartych Mistrzostw Poznania

Handlowcow 2.X.2005

Sesja 1

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
112Jan Borychowski 7.0WP 04906 Jolenta BOŚ Gniezno 6  64.75%
Bogdan Świątek 7.0WP 05454 Jolenta BOŚ Gniezno
224Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Żegrze Pik Poznań +1.33 6 +1.33 64.58%
Andrzej Latanowicz 2.5WP 05174 Żegrze Pik Poznań
318Stanisław Janik 12.0WP 05059 Piast Piła +1.09 6 +1.09 62.03%
Janusz Zwierzyński 4.0WP 05548 Piast Piła
415Ewa Rodziewicz-Bielewicz 2.5WP 05352K Bez Nazwy Poznań 5  59.09%
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 Bez Nazwy Poznań
511Włodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S Żegrze Pik Poznań 5  58.14%
Ryszard Pałasz 4.0WP 10533 Acol Konin
64Jerzy Mścisz 12.0WP 05264S Amu Mera Poznań +0.91 5 +0.91 57.75%
Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR Poznań
710Leszek Kwiatkowski 7.0MP 02509S Sakura Kraków +0.91 5 +0.91 55.23%
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Piast Piła
86Wojciech Sosiński 0.0WP 11432 PAB Poznań +0.91 5 +0.91 52.59%
Krzysztof Buzała 0.0WP 11423 PAB Poznań
97Alina Arndt-Kufel 0.0WP brakK 5  52.09%
Jacek Kufel 0.0WP brak  
108Dawid Murgała 0.5WP 10280J UAM WMI Poznań +0.91 5 +0.91 50.82%
Marcin Bernatowicz 0.5WP 09075J Pro-Gramy Poznań
115Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły 4  49.93%
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
122Jerzy Luksteid 2.5WP 05193S PAB Poznań +0.91 4 +0.91 49.64%
Zbigniew Jaśniaczyk 1.5WP 05072  
1316Jacek Gadomski 0.0WP brak  +0.91 4 +0.91 47.09%
Piotr Stanikowski 0.0WP 11400J PAB Poznań
143Jan Adamczewski 7.0WP 04857S Budowlani Poznań 4  46.82%
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489S IOR Poznań
1521Krzysztof Wośkowiak 4.0WP 05517  4  46.34%
Piotr Jassem 2.5WP 05070J UKB Szamotuły
1613Bogusław Matuszewski 2.5WP 05224 Żegrze Pik Poznań 4  46.16%
Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań
171Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły 4  46.02%
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły
1817Aleksandra Górska 0.5WP 09135KJ UKB Dąbrówka Poznań 4  46.00%
Danuta Kazmucha 0.5WP 09138KJ UKB Dąbrówka Poznań
1922Andrzej Kucharski 2.5WP 05152S Żegrze Karo Poznań +0.91 4 +0.91 45.52%
Zygfryd Banecki 1.5WP 04872S Żegrze Karo Poznań
2019Jerzy Rodziewicz 1.5WP 05351S PAB Poznań 4  42.07%
Marcin Rodziewicz 0.5WP 09038J PAB Poznań
219Barbara Lewińska 0.0WP 10145K PAB Poznań 4  40.07%
Ryszard Lewiński 0.0WP 10144 PAB Poznań
2214Michał Czapliński 0.0WP 09129J UKB Dąbrówka II Poznań +0.91 3 +0.91 39.82%
Karolina Dostatnia 0.0WP 09131KM UKB Dąbrówka II Poznań
2320Leszek Nowakowski 0.0WP 10443S Wojciech Gniezno +0.91 3 +0.91 38.07%
Jarosław Frąckowiak 2.5KP 03698 Paker Rogowo