Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Nasz Sponsor M1


Nasz Sponsor Axe-Consulting
Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Odwiedziło nas:
2673
gości
Wyniki z innych imprez


Wyniki

Wyniki Otwartych Mistrzostw Handlowców

M1 2.X.2005 Sesja 2

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
13Jan Adamczewski 7.0WP 04857S Budowlani Poznań 4 +2.1 66.81%
Jacek Wędrychowicz 7.0WP 05489S IOR Poznań
210Leszek Kwiatkowski 7.0MP 02509S Sakura Kraków +0.91 5  64.92%
Andrzej Witkowski 12.0WP 05504 Piast Piła
34Jerzy Mścisz 12.0WP 05264S Amu Mera Poznań +0.91 5  60.84%
Przemysław Weymann 7.0WP 05487S IOR Poznań
418Stanisław Janik 12.0WP 05059 Piast Piła +1.09 6  58.60%
Janusz Zwierzyński 4.0WP 05548 Piast Piła
512Jan Borychowski 7.0WP 04906 Jolenta BOŚ Gniezno 6  57.28%
Bogdan Świątek 7.0WP 05454 Jolenta BOŚ Gniezno
615Ewa Rodziewicz-Bielewicz 2.5WP 05352K Bez Nazwy Poznań 5 +1.2 56.66%
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 4.0WP 05353 Bez Nazwy Poznań
720Leszek Nowakowski 0.0WP 10443S Wojciech Gniezno +0.91 3  56.50%
Jarosław Frąckowiak 2.5KP 03698 Paker Rogowo
87Alina Arndt-Kufel 0.0WP brakK 5 +1.2 56.13%
Jacek Kufel 0.0WP brak  
913Bogusław Matuszewski 2.5WP 05224 Żegrze Pik Poznań 4 +1.2 54.28%
Marek Sosiński 4.0WP 05404 Żegrze Pik Poznań
105Filip Domagalski 1.5WP 04954J UKB II Szamotuły 4 +1.2 53.04%
Bartosz Onisk 1.5WP 05293J UKB II Szamotuły
116Wojciech Sosiński 0.0WP 11432 PAB Poznań +0.91 5  50.53%
Krzysztof Buzała 0.0WP 11423 PAB Poznań
121Michał Domagalski 1.5WP 04955J UKB II Szamotuły 4 +1.2 49.61%
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB II Szamotuły
1317Aleksandra Górska 0.5WP 09135KJ UKB Dąbrówka Poznań 4 +1.2 48.93%
Danuta Kazmucha 0.5WP 09138KJ UKB Dąbrówka Poznań
1422Andrzej Kucharski 2.5WP 05152S Żegrze Karo Poznań +0.91 4  48.88%
Zygfryd Banecki 1.5WP 04872S Żegrze Karo Poznań
152Jerzy Luksteid 2.5WP 05193S PAB Poznań +0.91 4  46.92%
Zbigniew Jaśniaczyk 1.5WP 05072  
1619Jerzy Rodziewicz 1.5WP 05351S PAB Poznań 4  46.31%
Marcin Rodziewicz 0.5WP 09038J PAB Poznań
179Barbara Lewińska 0.0WP 10145K PAB Poznań 4  45.09%
Ryszard Lewiński 0.0WP 10144 PAB Poznań
1821Krzysztof Wośkowiak 4.0WP 05517  4 +1.2 43.65%
Piotr Jassem 2.5WP 05070J UKB Szamotuły
1916Jacek Gadomski 0.0WP brak  +0.91 4  43.44%
Piotr Stanikowski 0.0WP 11400J PAB Poznań
2014Michał Czapliński 0.0WP 09129J UKB Dąbrówka II Poznań +0.91 3  42.20%
Karolina Dostatnia 0.0WP 09131KM UKB Dąbrówka II Poznań
2111Włodzimierz Kwiatkowski 12.0WP 05170S Żegrze Pik Poznań 5  40.97%
Ryszard Pałasz 4.0WP 10533 Acol Konin
2224Marek Klatkiewicz 2.5WP 05112 Żegrze Pik Poznań +1.33 6  40.38%
Andrzej Latanowicz 2.5WP 05174 Żegrze Pik Poznań
238Dawid Murgała 0.5WP 10280J UAM WMI Poznań +0.91 5  29.51%
Marcin Bernatowicz 0.5WP 09075J Pro-Gramy Poznań