Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
1853
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Mistrzostwa PZBS Mlodzikow

Turniej par

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.KlubSesja 1Sesja 2Wynik PKLPDF
170Igor Łosiewicz 1.0MA 10209M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin 76.3 67.0 71.7%  
Łukasz Witkowski 1.0MA 09755M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
243Agnieszka Szczypczyk 1.0MP 10084KM CKiS Skawina II 74.2 60.5 67.4%  
Justyna Żmuda 1.0MP 10085KM CKiS Skawina II
314Paweł Dąbkowski 0.5MA 10202M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin 65.1 66.0 65.6%  
Andrzej Terszak 1.0MA 10212M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
46Anna Pełszyńska 1.5SL 07409KM BUKS MDK MOSM IV Bytom 62.5 66.9 64.7%  
Małgorzata Łuczak 0.5SL 10040KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
523Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK MOSM IV Bytom 61.8 67.0 64.4%  
Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS OSiR Senior Skwierzyna
663Klaudiusz Tarasiuk 0.0LU 10849M UKS KŁOS WOHYŃ 65.9 60.2 63.1%  
Jakub Jagodziński 0.0LU 11834M ŁSBS KURZAWKA
721Maciej Janik 0.0MP 11129M UKS Jocker Oświęcim 58.8 66.4 62.6%  
Patrycja Wojewódzka 0.0MP 11148KM UKS Jocker Oświęcim
825Maciej Wężyk 0.5SL 08759M BUKS MDK MOSM IV Bytom 59.9 62.9 61.4%  
Jacek Urbańczyk 0.0SL 11045M BUKS MDK MOSM V Bytom
928Bartłomiej Śniadecki 0.5LB 08996M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna 68.6 54.2 61.4%  
Mateusz Nawrot 0.5LB 09045M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
1069Jan Staniewicz 0.0WP 10598M Dąbrówka V Poznań 67.0 55.7 61.4%  
Mateusz Andrzejewski 0.0WP 11441M Dąbrówka V Poznań
1110Wojciech Kaźmierczak 1.0LD 10570M PSBS Piotrków 60.6 60.4 60.5%  
Arkadiusz Majcher 1.0SW 09357M MDK - Echo Kielce
1220Dawid Dikta 0.0SL 11308M BUKS MDK MOSM V Bytom 60.9 59.6 60.3%  
Mateusz Adamus 0.0SL 11047M BUKS MDK MOSM V Bytom
1345Jan Pędziński 0.0WP 10770M Dąbrówka V Poznań 58.4 60.7 59.5%  
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB Kleks III Szamotuły
1429Michał Klukowski 0.0DS 12197M KS AZS Politechnika Wrocławska 58.5 59.0 58.7%  
Iga Pękala 0.0DS 12199KM KS AZS Politechnika Wrocławska
1567Wacław Moryson 0.0WP 10780M Dąbrówka V Poznań 59.2 57.9 58.5%  
Andrzej Witaszek 0.5WP 10789M Dąbrówka V Poznań
1665Piotr Czupajło 0.0WM 10621M BSBS I Bartoszyce 60.2 55.8 58.0%  
Bartosz Kosiński 0.0WM 10620M BSBS I Bartoszyce
1749Anna Ksyta 0.0SW 09347KM MDK - Echo Kielce 60.8 54.1 57.4%  
Monika Maksymiuk 0.5SW 09360KM MDK - Echo Kielce
1824Julia Śmielińska 0.0WP 10788KM Dąbrówka V Poznań 62.4 50.3 56.4%  
Maria Nowicka 0.0WP 10784KM Dąbrówka V Poznań
193Jakub Senkowski 0.0MP 11144M UKS Jocker Oświęcim 57.0 55.6 56.3%  
Artur Janeczko 0.0MP 11128M UKS Jocker Oświęcim
2011Magdalena Samoszuk 0.5SL 09889KM BUKS MDK MOSM IV Bytom 57.0 55.6 56.3%  
Dagmara Sobczak 0.5SL 09891KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
2134Piotr Samolewicz 0.0MP 11143M UKS Jocker Oświęcim 55.9 55.7 55.8%  
Łukasz Wądrzyk 0.0MP 11147M UKS Jocker Oświęcim
2232Łukasz Kosma 0.0LD 11237M UKS 179 Łódź (Misie Pysie) 47.9 60.4 54.1%  
Bartłomiej Cynapold 0.0LD 12164M UKS 179 Łódź (Voodoo Team)
2315Paulina Marszałek 0.0MP 11137KM UKS Jocker Oświęcim 62.3 44.1 53.2%  
Kinga Skóra 0.0MP 11146KM UKS Jocker Oświęcim
2466Kamil Tarasiuk 0.0LU 10848M UKS KŁOS WOHYŃ 55.6 49.7 52.6%  
Łukasz Milczarek 0.0MA 07823M UNTS Warszawa
2564Paulina Jatczak 0.0PM 10997KM MOSiR Sopot 61.5 43.5 52.5%  
Michał Tyszkiewicz 0.0PM 10033M MOSiR Sopot
269Izabela Napierała 0.0WP 10783KM Dąbrówka VI Poznań 49.8 54.9 52.3%  
Joanna Kazmucha 0.0WP 10778KM Dąbrówka VI Poznań
2755Arkadiusz Multan 0.0LU 12211M UKS KŁOS WOHYŃ 51.1 53.5 52.3%  
Daniel Plebanowicz 0.0LU 12212M UKS KŁOS WOHYŃ
2853Marcin Kowa 0.0SL 11927M Szombierki Relaks II 46.5 54.5 50.5%  
Mariusz Nowicki 0.0SL 11068M Szombierki Relaks II
2939Marcin Bojarski 0.0LD 12152M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków) 52.0 48.6 50.3%  
Mateusz Sobczak 0.0LD 12154M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
3047Łukasz Sobczak 0.0LD 12153M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków) 53.5 46.8 50.2%  
Adam Walczak 0.0LD 12155M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
3151Tomasz Balon 0.0MP 11123M UKS Jocker Oświęcim 42.3 57.5 49.9%  
Maciej Orlicki 0.0MP 11141M UKS Jocker Oświęcim
3260Radosław Błochowiak 0.0KP 11427M Orzeł II Kcynia 46.0 53.8 49.9%  
Łukasz Gorlewski 0.0KP 10914M Orzeł II Kcynia
3358Barbara Aleksy 0.0WP 10766KM Dąbrówka VI Poznań 44.5 55.2 49.9%  
Anna Żebrowska 0.0WP 10825KM Dąbrówka VI Poznań
3431Klaudia Balska 0.0MP 12025KM UKS Jocker Oświęcim 50.1 49.0 49.5%  
Wiktoria Bełz 0.0MP 12026KM UKS Jocker Oświęcim
3535Małgorzata Nowicka 0.0WP 10594KM UKB Kleks III Szamotuły 48.2 50.9 49.5%  
Piotr Nijakowski 0.0WP 08870M Jelonki Ostrzeszów
3646Dorota Bednarczyk 0.0MP 11124KM UKS Jocker Oświęcim 47.7 51.2 49.4%  
Anna Sereś 0.0MP 11145KM UKS Jocker Oświęcim
3716Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna 53.2 44.4 48.8%  
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
3840Małgorzata Szcześniak 0.0LD 11467KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie) 40.3 55.3 47.8%  
Agnieszka Czarnojan 0.0LD 11236KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie)
3938Piotr Marcinowski 0.0DS 11550M PROBIT KS AZS Polit VIII Wrocła 51.4 44.1 47.8%  
Michał Nowak 0.0DS 12198M KS AZS Politechnika Wrocławska
405Angelika Lechowska 0.0SL 11044KM BUKS MDK MOSM V Bytom 43.5 49.7 46.6%  
Tomasz Nowacki 0.0SL 11038M BUKS MDK MOSM V Bytom
4162Jakub Gacki 0.0KP 10918M Orzeł Kcynia 42.3 50.7 46.5%  
Maciej Gacki 0.0KP 10917J Orzeł Kcynia
4254Łukasz Nierzwicki 0.0PM 10996M MOSiR Sopot 40.9 51.8 46.4%  
Jan Dorniak 0.0PM 11353M  
432Magdalena Ścierska 0.0MP 12040KM UKS Jocker Oświęcim 40.2 52.3 46.3%  
Klaudia Krawczyk 0.0MP 12033KM UKS Jocker Oświęcim
4426Katarzyna Zagulska 0.0WP 11692KM UKB Kleks III Szamotuły 48.6 43.8 46.2%  
Krzysztof Góral 0.0WP 11689M UKB Kleks III Szamotuły
4541Joanna Sroka 0.0WP 10591KM UKB Kleks III Szamotuły 46.8 45.7 46.2%  
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB Kleks III Szamotuły
4642Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB Kleks III Szamotuły 42.7 49.2 46.0%  
Magdalena Gajaszek 0.0SW 12079KM MDK - Echo Kielce
4733Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna 44.3 46.1 45.2%  
Dominik Wojtczak 0.0LB 12193M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
487Tomasz Ligęza 0.0MP 12036M UKS Jocker Oświęcim 48.3 40.5 44.4%  
Konrad Dąbrowski 0.0MP 12027M UKS Jocker Oświęcim
4952Szymon Paluch 0.0MP 11142M UKS Jocker Oświęcim 43.8 44.6 44.2%  
Michał Chodacki 0.0MP 11126M UKS Jocker Oświęcim
5022Paweł Patyk 0.0MP 12038M UKS Jocker Oświęcim 47.8 40.6 44.2%  
Korneliusz Ligenza 0.0MP 12035M UKS Jocker Oświęcim
5130Wioletta Warmijak 0.0SL 11030KM BUKS MDK MOSM V Bytom 46.5 40.6 43.5%  
Mariusz Piotrowski 0.0SL 12210M Szombierki Relaks II
5248Magda Stefaniak 0.0SL 09032KM Silesia V Stokrotka Gliwice 41.2 45.7 43.5%  
Elżbieta Twardowska 0.0SL 11882KM BSBS SKS Olimpijczyk Bielsko-Bi
5350Tomasz Niegowski 0.0MP 11140M UKS Jocker Oświęcim 41.4 44.4 42.9%  
Kacper Konior 0.0MP 11133M UKS Jocker Oświęcim
5427Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks III Szamotuły 38.0 47.6 42.8%  
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB Kleks III Szamotuły
5536Mateusz Karpiuk 0.0LU 12215M UKS KŁOS WOHYŃ 39.7 45.7 42.7%  
Jakub Słobodziński 0.0LU 12216M UKS KŁOS WOHYŃ
5613Katarzyna Kruk 0.0MP 11135KM UKS Jocker Oświęcim 40.3 44.9 42.6%  
Karolina Centnar 0.0MP 11125KM UKS Jocker Oświęcim
574Kacper Mielnik 0.0MP 12098M   45.3 39.8 42.6%  
Kacper Żytkowicz 0.0MP 12099M  
5856Krzysztof Kowalczyk 0.0SL 11326M Szombierki Relaks II 41.8 43.1 42.4%  
Tomasz Panek 0.0SL 11069M Szombierki Relaks II
5968Jakub Adamczewski 0.0KP 10920M Orzeł II Kcynia 41.9 42.3 42.1%  
Adam Olszak 0.0KP 10939J Orzeł II Kcynia
6037Patryk Langa 0.0LU 09476M UKS KŁOS WOHYŃ 35.2 44.8 40.0%  
Patryk Kamiński 0.0LU 12219M UKS KŁOS WOHYŃ
611Justyna Naglik 0.0MP 11139KM UKS Jocker Oświęcim 39.7 39.6 39.7%  
Agata Majer 0.0MP 11136KM UKS Jocker Oświęcim
6212Damian Korczyk 0.0MP 12032M UKS Jocker Oświęcim 33.4 45.7 39.5%  
Damian Michalak 0.0MP 12037M UKS Jocker Oświęcim
638Michał Dubec 0.0LB 12189M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna 39.0 39.9 39.4%  
Adam Gogoc 0.0LB 12191M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
6417Wojciech Pawlak 0.0MP 12121M UKS Jocker Oświęcim 36.1 42.2 39.1%  
Sylwester Semrau 0.0KP 10916J Orzeł II Kcynia
6561Michał Walerczyk 0.0WP 11695M UKB Kleks III Szamotuły 38.5 39.3 38.9%  
Sonia Lebert 0.0WP 11693KM UKB Kleks III Szamotuły
6618Mateusz Rymarczyk 0.0LB 12190M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna 38.9 36.4 37.7%  
Maksymilian Deptuła 0.0LB 12188M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
6744Bartosz Głozak 0.0MP 11127M UKS Jocker Oświęcim 48.9 26.2 37.6%  
Dariusz Kajtoch 0.0MP 11130M UKS Jocker Oświęcim
6857Damian Małecki 0.0LU 09477M UKS KŁOS WOHYŃ 34.2 36.4 35.3%  
Karol Kaliszuk 0.0LU 12213M UKS KŁOS WOHYŃ
6919Martyna Laszuk 0.0LU 12218KM UKS KŁOS WOHYŃ 35.0 28.9 31.9%  
Martyna Przychodzka 0.0LU 12217KM UKS KŁOS WOHYŃ