Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
2219
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


Sesja pierwsza

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
170Igor Łosiewicz 1.0MA 10209M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin +2.40 76.35%
Łukasz Witkowski 1.0MA 09755M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
243Agnieszka Szczypczyk 1.0MP 10084KM CKiS Skawina II  74.27%
Justyna Żmuda 1.0MP 10085KM CKiS Skawina II
328Bartłomiej Śniadecki 0.5LB 08996M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  68.61%
Mateusz Nawrot 0.5LB 09045M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
469Jan Staniewicz 0.0WP 10598M Dąbrówka V Poznań +1.55 67.08%
Mateusz Andrzejewski 0.0WP 11441M Dąbrówka V Poznań
563Klaudiusz Tarasiuk 0.0LU 10849M UKS KŁOS WOHYŃ +1.45 65.96%
Jakub Jagodziński 0.0LU 11834M ŁSBS KURZAWKA
614Paweł Dąbkowski 0.5MA 10202M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin  65.15%
Andrzej Terszak 1.0MA 10212M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
76Anna Pełszyńska 1.5SL 07409KM BUKS MDK MOSM IV Bytom  62.56%
Małgorzata Łuczak 0.5SL 10040KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
824Julia Śmielińska 0.0WP 10788KM Dąbrówka V Poznań  62.49%
Maria Nowicka 0.0WP 10784KM Dąbrówka V Poznań
915Paulina Marszałek 0.0MP 11137KM UKS Jocker Oświęcim  62.36%
Kinga Skóra 0.0MP 11146KM UKS Jocker Oświęcim
1023Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK MOSM IV Bytom  61.88%
Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS OSiR Senior Skwierzyna
1164Paulina Jatczak 0.0PM 10997KM MOSiR Sopot +1.05 61.56%
Michał Tyszkiewicz 0.0PM 10033M MOSiR Sopot
1220Dawid Dikta 0.0SL 11308M BUKS MDK MOSM V Bytom  60.91%
Mateusz Adamus 0.0SL 11047M BUKS MDK MOSM V Bytom
1349Anna Ksyta 0.0SW 09347KM MDK - Echo Kielce  60.84%
Monika Maksymiuk 0.5SW 09360KM MDK - Echo Kielce
1410Wojciech Kaźmierczak 1.0LD 10570M PSBS Piotrków  60.66%
Arkadiusz Majcher 1.0SW 09357M MDK - Echo Kielce
1565Piotr Czupajło 0.0WM 10621M BSBS I Bartoszyce +0.93 60.28%
Bartosz Kosiński 0.0WM 10620M BSBS I Bartoszyce
1625Maciej Wężyk 0.5SL 08759M BUKS MDK MOSM IV Bytom  59.97%
Jacek Urbańczyk 0.0SL 11045M BUKS MDK MOSM V Bytom
1767Wacław Moryson 0.0WP 10780M Dąbrówka V Poznań +0.91 59.24%
Andrzej Witaszek 0.5WP 10789M Dąbrówka V Poznań
1821Maciej Janik 0.0MP 11129M UKS Jocker Oświęcim  58.86%
Patrycja Wojewódzka 0.0MP 11148KM UKS Jocker Oświęcim
1929Michał Klukowski 0.0DS 12197M KS AZS Politechnika Wrocławska  58.51%
Iga Pękala 0.0DS 12199KM KS AZS Politechnika Wrocławska
2045Jan Pędziński 0.0WP 10770M Dąbrówka V Poznań  58.41%
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB Kleks III Szamotuły
213Jakub Senkowski 0.0MP 11144M UKS Jocker Oświęcim  57.03%
Artur Janeczko 0.0MP 11128M UKS Jocker Oświęcim
2211Magdalena Samoszuk 0.5SL 09889KM BUKS MDK MOSM IV Bytom  57.01%
Dagmara Sobczak 0.5SL 09891KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
2334Piotr Samolewicz 0.0MP 11143M UKS Jocker Oświęcim  55.94%
Łukasz Wądrzyk 0.0MP 11147M UKS Jocker Oświęcim
2466Kamil Tarasiuk 0.0LU 10848M UKS KŁOS WOHYŃ +0.91 55.62%
Łukasz Milczarek 0.0MA 07823M UNTS Warszawa
2547Łukasz Sobczak 0.0LD 12153M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)  53.56%
Adam Walczak 0.0LD 12155M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
2616Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  53.28%
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
2739Marcin Bojarski 0.0LD 12152M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)  52.09%
Mateusz Sobczak 0.0LD 12154M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
2838Piotr Marcinowski 0.0DS 11550M PROBIT KS AZS Polit VIII Wrocła  51.42%
Michał Nowak 0.0DS 12198M KS AZS Politechnika Wrocławska
2955Arkadiusz Multan 0.0LU 12211M UKS KŁOS WOHYŃ  51.15%
Daniel Plebanowicz 0.0LU 12212M UKS KŁOS WOHYŃ
3031Klaudia Balska 0.0MP 12025KM UKS Jocker Oświęcim  50.14%
Wiktoria Bełz 0.0MP 12026KM UKS Jocker Oświęcim
319Izabela Napierała 0.0WP 10783KM Dąbrówka VI Poznań  49.81%
Joanna Kazmucha 0.0WP 10778KM Dąbrówka VI Poznań
3244Bartosz Głozak 0.0MP 11127M UKS Jocker Oświęcim  48.97%
Dariusz Kajtoch 0.0MP 11130M UKS Jocker Oświęcim
3326Katarzyna Zagulska 0.0WP 11692KM UKB Kleks III Szamotuły  48.67%
Krzysztof Góral 0.0WP 11689M UKB Kleks III Szamotuły
347Tomasz Ligęza 0.0MP 12036M UKS Jocker Oświęcim  48.33%
Konrad Dąbrowski 0.0MP 12027M UKS Jocker Oświęcim
3535Małgorzata Nowicka 0.0WP 10594KM UKB Kleks III Szamotuły  48.21%
Piotr Nijakowski 0.0WP 08870M Jelonki Ostrzeszów
3632Łukasz Kosma 0.0LD 11237M UKS 179 Łódź (Misie Pysie)  47.91%
Bartłomiej Cynapold 0.0LD 12164M UKS 179 Łódź (Voodoo Team)
3722Paweł Patyk 0.0MP 12038M UKS Jocker Oświęcim  47.87%
Korneliusz Ligenza 0.0MP 12035M UKS Jocker Oświęcim
3846Dorota Bednarczyk 0.0MP 11124KM UKS Jocker Oświęcim  47.71%
Anna Sereś 0.0MP 11145KM UKS Jocker Oświęcim
3941Joanna Sroka 0.0WP 10591KM UKB Kleks III Szamotuły  46.80%
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB Kleks III Szamotuły
4053Marcin Kowa 0.0SL 11927M Szombierki Relaks II  46.57%
Mariusz Nowicki 0.0SL 11068M Szombierki Relaks II
4130Wioletta Warmijak 0.0SL 11030KM BUKS MDK MOSM V Bytom  46.52%
Mariusz Piotrowski 0.0SL 12210M Szombierki Relaks II
4260Radosław Błochowiak 0.0KP 11427M Orzeł II Kcynia +0.91 46.03%
Łukasz Gorlewski 0.0KP 10914M Orzeł II Kcynia
434Kacper Mielnik 0.0MP 12098M    45.38%
Kacper Żytkowicz 0.0MP 12099M  
4458Barbara Aleksy 0.0WP 10766KM Dąbrówka VI Poznań  44.56%
Anna Żebrowska 0.0WP 10825KM Dąbrówka VI Poznań
4533Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  44.38%
Dominik Wojtczak 0.0LB 12193M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
4652Szymon Paluch 0.0MP 11142M UKS Jocker Oświęcim  43.87%
Michał Chodacki 0.0MP 11126M UKS Jocker Oświęcim
475Angelika Lechowska 0.0SL 11044KM BUKS MDK MOSM V Bytom  43.56%
Tomasz Nowacki 0.0SL 11038M BUKS MDK MOSM V Bytom
4842Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB Kleks III Szamotuły  42.76%
Magdalena Gajaszek 0.0SW 12079KM MDK - Echo Kielce
4951Tomasz Balon 0.0MP 11123M UKS Jocker Oświęcim  42.37%
Maciej Orlicki 0.0MP 11141M UKS Jocker Oświęcim
5062Jakub Gacki 0.0KP 10918M Orzeł Kcynia +0.91 42.34%
Maciej Gacki 0.0KP 10917J Orzeł Kcynia
5168Jakub Adamczewski 0.0KP 10920M Orzeł II Kcynia +0.91 41.97%
Adam Olszak 0.0KP 10939J Orzeł II Kcynia
5256Krzysztof Kowalczyk 0.0SL 11326M Szombierki Relaks II  41.80%
Tomasz Panek 0.0SL 11069M Szombierki Relaks II
5350Tomasz Niegowski 0.0MP 11140M UKS Jocker Oświęcim  41.48%
Kacper Konior 0.0MP 11133M UKS Jocker Oświęcim
5448Magda Stefaniak 0.0SL 09032KM Silesia V Stokrotka Gliwice  41.26%
Elżbieta Twardowska 0.0SL 11882KM BSBS SKS Olimpijczyk Bielsko-Bi
5554Łukasz Nierzwicki 0.0PM 10996M MOSiR Sopot  40.99%
Jan Dorniak 0.0PM 11353M  
5613Katarzyna Kruk 0.0MP 11135KM UKS Jocker Oświęcim  40.38%
Karolina Centnar 0.0MP 11125KM UKS Jocker Oświęcim
5740Małgorzata Szcześniak 0.0LD 11467KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie)  40.37%
Agnieszka Czarnojan 0.0LD 11236KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie)
582Magdalena Ścierska 0.0MP 12040KM UKS Jocker Oświęcim  40.22%
Klaudia Krawczyk 0.0MP 12033KM UKS Jocker Oświęcim
5936Mateusz Karpiuk 0.0LU 12215M UKS KŁOS WOHYŃ  39.75%
Jakub Słobodziński 0.0LU 12216M UKS KŁOS WOHYŃ
601Justyna Naglik 0.0MP 11139KM UKS Jocker Oświęcim  39.71%
Agata Majer 0.0MP 11136KM UKS Jocker Oświęcim
618Michał Dubec 0.0LB 12189M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  39.01%
Adam Gogoc 0.0LB 12191M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
6218Mateusz Rymarczyk 0.0LB 12190M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  38.99%
Maksymilian Deptuła 0.0LB 12188M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
6361Michał Walerczyk 0.0WP 11695M UKB Kleks III Szamotuły +0.91 38.56%
Sonia Lebert 0.0WP 11693KM UKB Kleks III Szamotuły
6427Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks III Szamotuły  38.04%
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB Kleks III Szamotuły
6517Wojciech Pawlak 0.0MP 12121M UKS Jocker Oświęcim  36.12%
Sylwester Semrau 0.0KP 10916J Orzeł II Kcynia
6637Patryk Langa 0.0LU 09476M UKS KŁOS WOHYŃ  35.27%
Patryk Kamiński 0.0LU 12219M UKS KŁOS WOHYŃ
6719Martyna Laszuk 0.0LU 12218KM UKS KŁOS WOHYŃ  35.03%
Martyna Przychodzka 0.0LU 12217KM UKS KŁOS WOHYŃ
6857Damian Małecki 0.0LU 09477M UKS KŁOS WOHYŃ  34.21%
Karol Kaliszuk 0.0LU 12213M UKS KŁOS WOHYŃ
6912Damian Korczyk 0.0MP 12032M UKS Jocker Oświęcim  33.41%
Damian Michalak 0.0MP 12037M UKS Jocker Oświęcim