Wyniki ogolne


Wyniki sesja 1
Protokoly sesja 1

Wyniki sesja 2
Protokoly sesja 2


Stronka napisana w notatniku:) przez P.P. :P Licznik wskazuje:
4907
odwiedzin
Wyniki z innych imprez


wyniki sejsa 2

MNrImie Nazwisko WKOkr.IDIn.Klub+/- Wynik
123Paweł Kaleta 1.5SL 03233M BUKS MDK MOSM IV Bytom  67.06%
Kacper Wilczak 1.5LB 02179M GSBS OSiR Senior Skwierzyna
270Igor Łosiewicz 1.0MA 10209M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin  67.04%
Łukasz Witkowski 1.0MA 09755M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
36Anna Pełszyńska 1.5SL 07409KM BUKS MDK MOSM IV Bytom  66.93%
Małgorzata Łuczak 0.5SL 10040KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
421Maciej Janik 0.0MP 11129M UKS Jocker Oświęcim  66.48%
Patrycja Wojewódzka 0.0MP 11148KM UKS Jocker Oświęcim
514Paweł Dąbkowski 0.5MA 10202M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin  66.09%
Andrzej Terszak 1.0MA 10212M ZIĘBA REKONTRA ZS4 Wołomin
625Maciej Wężyk 0.5SL 08759M BUKS MDK MOSM IV Bytom +1.1 62.99%
Jacek Urbańczyk 0.0SL 11045M BUKS MDK MOSM V Bytom
745Jan Pędziński 0.0WP 10770M Dąbrówka V Poznań  60.71%
Michał Moryson 0.0WP 10595M UKB Kleks III Szamotuły
843Agnieszka Szczypczyk 1.0MP 10084KM CKiS Skawina II +0.4 60.57%
Justyna Żmuda 1.0MP 10085KM CKiS Skawina II
910Wojciech Kaźmierczak 1.0LD 10570M PSBS Piotrków  60.44%
Arkadiusz Majcher 1.0SW 09357M MDK - Echo Kielce
1032Łukasz Kosma 0.0LD 11237M UKS 179 Łódź (Misie Pysie)  60.42%
Bartłomiej Cynapold 0.0LD 12164M UKS 179 Łódź (Voodoo Team)
1163Klaudiusz Tarasiuk 0.0LU 10849M UKS KŁOS WOHYŃ  60.28%
Jakub Jagodziński 0.0LU 11834M ŁSBS KURZAWKA
1220Dawid Dikta 0.0SL 11308M BUKS MDK MOSM V Bytom  59.69%
Mateusz Adamus 0.0SL 11047M BUKS MDK MOSM V Bytom
1329Michał Klukowski 0.0DS 12197M KS AZS Politechnika Wrocławska  59.06%
Iga Pękala 0.0DS 12199KM KS AZS Politechnika Wrocławska
1467Wacław Moryson 0.0WP 10780M Dąbrówka V Poznań -0.4 57.90%
Andrzej Witaszek 0.5WP 10789M Dąbrówka V Poznań
1551Tomasz Balon 0.0MP 11123M UKS Jocker Oświęcim +0.9 57.52%
Maciej Orlicki 0.0MP 11141M UKS Jocker Oświęcim
1665Piotr Czupajło 0.0WM 10621M BSBS I Bartoszyce  55.89%
Bartosz Kosiński 0.0WM 10620M BSBS I Bartoszyce
1769Jan Staniewicz 0.0WP 10598M Dąbrówka V Poznań  55.79%
Mateusz Andrzejewski 0.0WP 11441M Dąbrówka V Poznań
1834Piotr Samolewicz 0.0MP 11143M UKS Jocker Oświęcim  55.70%
Łukasz Wądrzyk 0.0MP 11147M UKS Jocker Oświęcim
1911Magdalena Samoszuk 0.5SL 09889KM BUKS MDK MOSM IV Bytom  55.69%
Dagmara Sobczak 0.5SL 09891KM BUKS MDK MOSM IV Bytom
203Jakub Senkowski 0.0MP 11144M UKS Jocker Oświęcim  55.69%
Artur Janeczko 0.0MP 11128M UKS Jocker Oświęcim
2140Małgorzata Szcześniak 0.0LD 11467KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie)  55.32%
Agnieszka Czarnojan 0.0LD 11236KM UKS 179 Łódź (Misie Pysie)
2258Barbara Aleksy 0.0WP 10766KM Dąbrówka VI Poznań +0.9 55.28%
Anna Żebrowska 0.0WP 10825KM Dąbrówka VI Poznań
239Izabela Napierała 0.0WP 10783KM Dąbrówka VI Poznań  54.98%
Joanna Kazmucha 0.0WP 10778KM Dąbrówka VI Poznań
2453Marcin Kowa 0.0SL 11927M Szombierki Relaks II  54.58%
Mariusz Nowicki 0.0SL 11068M Szombierki Relaks II
2528Bartłomiej Śniadecki 0.5LB 08996M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  54.26%
Mateusz Nawrot 0.5LB 09045M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
2649Anna Ksyta 0.0SW 09347KM MDK - Echo Kielce +0.9 54.10%
Monika Maksymiuk 0.5SW 09360KM MDK - Echo Kielce
2760Radosław Błochowiak 0.0KP 11427M Orzeł II Kcynia  53.84%
Łukasz Gorlewski 0.0KP 10914M Orzeł II Kcynia
2855Arkadiusz Multan 0.0LU 12211M UKS KŁOS WOHYŃ +0.9 53.54%
Daniel Plebanowicz 0.0LU 12212M UKS KŁOS WOHYŃ
292Magdalena Ścierska 0.0MP 12040KM UKS Jocker Oświęcim  52.38%
Klaudia Krawczyk 0.0MP 12033KM UKS Jocker Oświęcim
3054Łukasz Nierzwicki 0.0PM 10996M MOSiR Sopot +0.9 51.88%
Jan Dorniak 0.0PM 11353M  
3146Dorota Bednarczyk 0.0MP 11124KM UKS Jocker Oświęcim  51.26%
Anna Sereś 0.0MP 11145KM UKS Jocker Oświęcim
3235Małgorzata Nowicka 0.0WP 10594KM UKB Kleks III Szamotuły  50.94%
Piotr Nijakowski 0.0WP 08870M Jelonki Ostrzeszów
3362Jakub Gacki 0.0KP 10918M Orzeł Kcynia  50.70%
Maciej Gacki 0.0KP 10917J Orzeł Kcynia
3424Julia Śmielińska 0.0WP 10788KM Dąbrówka V Poznań  50.36%
Maria Nowicka 0.0WP 10784KM Dąbrówka V Poznań
3566Kamil Tarasiuk 0.0LU 10848M UKS KŁOS WOHYŃ -0.4 49.75%
Łukasz Milczarek 0.0MA 07823M UNTS Warszawa
365Angelika Lechowska 0.0SL 11044KM BUKS MDK MOSM V Bytom  49.74%
Tomasz Nowacki 0.0SL 11038M BUKS MDK MOSM V Bytom
3742Antoni Witczak 0.0WP 10587M UKB Kleks III Szamotuły  49.25%
Magdalena Gajaszek 0.0SW 12079KM MDK - Echo Kielce
3831Klaudia Balska 0.0MP 12025KM UKS Jocker Oświęcim  49.04%
Wiktoria Bełz 0.0MP 12026KM UKS Jocker Oświęcim
3939Marcin Bojarski 0.0LD 12152M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)  48.69%
Mateusz Sobczak 0.0LD 12154M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
4027Tadeusz Miesiąc 0.0WP 09142M UKB Kleks III Szamotuły  47.68%
Maciej Witkowski 0.0WP 10593M UKB Kleks III Szamotuły
4147Łukasz Sobczak 0.0LD 12153M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)  46.85%
Adam Walczak 0.0LD 12155M UKS 179 Łódź (Team gm. Ozorków)
4233Maciej Roguś 0.0LB 10178M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  46.15%
Dominik Wojtczak 0.0LB 12193M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
4348Magda Stefaniak 0.0SL 09032KM Silesia V Stokrotka Gliwice  45.79%
Elżbieta Twardowska 0.0SL 11882KM BSBS SKS Olimpijczyk Bielsko-Bi
4412Damian Korczyk 0.0MP 12032M UKS Jocker Oświęcim +0.9 45.75%
Damian Michalak 0.0MP 12037M UKS Jocker Oświęcim
4541Joanna Sroka 0.0WP 10591KM UKB Kleks III Szamotuły  45.74%
Paulina Witkowska 0.0WP 10592KM UKB Kleks III Szamotuły
4636Mateusz Karpiuk 0.0LU 12215M UKS KŁOS WOHYŃ  45.73%
Jakub Słobodziński 0.0LU 12216M UKS KŁOS WOHYŃ
4713Katarzyna Kruk 0.0MP 11135KM UKS Jocker Oświęcim +0.9 44.97%
Karolina Centnar 0.0MP 11125KM UKS Jocker Oświęcim
4837Patryk Langa 0.0LU 09476M UKS KŁOS WOHYŃ +0.4 44.88%
Patryk Kamiński 0.0LU 12219M UKS KŁOS WOHYŃ
4952Szymon Paluch 0.0MP 11142M UKS Jocker Oświęcim +0.9 44.67%
Michał Chodacki 0.0MP 11126M UKS Jocker Oświęcim
5050Tomasz Niegowski 0.0MP 11140M UKS Jocker Oświęcim +0.9 44.49%
Kacper Konior 0.0MP 11133M UKS Jocker Oświęcim
5116Paulina Pięciak 0.0LB 10174KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  44.47%
Dominika Stróżewska 0.0LB 10170KM GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
5238Piotr Marcinowski 0.0DS 11550M PROBIT KS AZS Polit VIII Wrocła  44.18%
Michał Nowak 0.0DS 12198M KS AZS Politechnika Wrocławska
5315Paulina Marszałek 0.0MP 11137KM UKS Jocker Oświęcim  44.10%
Kinga Skóra 0.0MP 11146KM UKS Jocker Oświęcim
5426Katarzyna Zagulska 0.0WP 11692KM UKB Kleks III Szamotuły  43.89%
Krzysztof Góral 0.0WP 11689M UKB Kleks III Szamotuły
5564Paulina Jatczak 0.0PM 10997KM MOSiR Sopot  43.56%
Michał Tyszkiewicz 0.0PM 10033M MOSiR Sopot
5656Krzysztof Kowalczyk 0.0SL 11326M Szombierki Relaks II +0.9 43.15%
Tomasz Panek 0.0SL 11069M Szombierki Relaks II
5768Jakub Adamczewski 0.0KP 10920M Orzeł II Kcynia  42.38%
Adam Olszak 0.0KP 10939J Orzeł II Kcynia
5817Wojciech Pawlak 0.0MP 12121M UKS Jocker Oświęcim  42.20%
Sylwester Semrau 0.0KP 10916J Orzeł II Kcynia
5922Paweł Patyk 0.0MP 12038M UKS Jocker Oświęcim  40.65%
Korneliusz Ligenza 0.0MP 12035M UKS Jocker Oświęcim
6030Wioletta Warmijak 0.0SL 11030KM BUKS MDK MOSM V Bytom  40.63%
Mariusz Piotrowski 0.0SL 12210M Szombierki Relaks II
617Tomasz Ligęza 0.0MP 12036M UKS Jocker Oświęcim  40.58%
Konrad Dąbrowski 0.0MP 12027M UKS Jocker Oświęcim
628Michał Dubec 0.0LB 12189M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  39.93%
Adam Gogoc 0.0LB 12191M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
634Kacper Mielnik 0.0MP 12098M    39.85%
Kacper Żytkowicz 0.0MP 12099M  
641Justyna Naglik 0.0MP 11139KM UKS Jocker Oświęcim  39.68%
Agata Majer 0.0MP 11136KM UKS Jocker Oświęcim
6561Michał Walerczyk 0.0WP 11695M UKB Kleks III Szamotuły  39.36%
Sonia Lebert 0.0WP 11693KM UKB Kleks III Szamotuły
6618Mateusz Rymarczyk 0.0LB 12190M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna  36.47%
Maksymilian Deptuła 0.0LB 12188M GSBS OSiR Młodzik Skwierzyna
6757Damian Małecki 0.0LU 09477M UKS KŁOS WOHYŃ +0.9 36.44%
Karol Kaliszuk 0.0LU 12213M UKS KŁOS WOHYŃ
6819Martyna Laszuk 0.0LU 12218KM UKS KŁOS WOHYŃ  28.91%
Martyna Przychodzka 0.0LU 12217KM UKS KŁOS WOHYŃ
6944Bartosz Głozak 0.0MP 11127M UKS Jocker Oświęcim  26.22%
Dariusz Kajtoch 0.0MP 11130M UKS Jocker Oświęcim